שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סטריט ויו מציג: זהירות סקס בדרך
  שירות צילום הרחובות של גוגל שמציג לנו רחובות ואתרים מפורסמים ברחבי העולם אמור לטשטש פרצופים ואנשים. לעתים הוא מפספס ותופס זוגות במצבים אינטימיים. כמו שקרה בדרום אוסטרליה

  תמונה שנתפסה בשרות גוגל סטריט ויו בדרום אוסטרליה ומופצת ברשת, מציגה זוג במצב אינטימי בצד הכביש. גוגל צינזרה את התמונה, אך רק לאחר שכבר הופצה ללא טשטוש על ידי גולשים בפורומים שונים. על פי הדיווח בדה-רג'יסטר, מדובר בכביש די מרכזי באזור שמחבר את מלבורן עם אדלדי, ערים מרכזיות באוסטרליה.

   

   

  עוד חדשות בפייסבוק של ynet ושל ynet מחשבים

   

  גוגל חשפה בעבר אנשים נוספים במצבים לא נעימים שונים, שלא הספיקה לטשטש לפני הפרסום, ואף פירסמה תמונות של גופות ברזיל. הפרסום הנוכחי מעלה שוב את השאלה על הפרטיות. מצד אחד, הזוג (שקשה לזהות) עמד במרחב הציבורי ובכביש ראשי יחסית. אלמלא הניידת של סטריט ויו, יתכן שנהגים אחרים היו יכולים לעבור שם ולצלם אותם בטלפון הסלולרי. עם זאת, בגוגל מדגישים כי הפרטיות חשובה להם ומנסים להמנע ממצבים כאלה.

   

  בעמוד שמוקדש לנושא הפרטיות בגוגל, מדגישים כי "הפרטיות והבטחון שלכם חשובים לנו". החברה נוקטת מספר אמצעי זהירות, ובהם פרסום תמונות רק לאחר עיבוד שלהן שאורך חודשים מספר, טשטוש פנים ולוחויות זיהוי בטכנולוגיה "בחוד החנית", על פי גוגל, ואפשרות לפנות לחברה במקרה שמשהו פוספס.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים