שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מחריפה המתיחות בין עמותת האוהדים לגאידמק
  נציג הבעלים של בית"ר ירושלים שיגר מכתב לעמותה בו טען כי הפרה הסכם וביקר את היעדרות חבריה מטקס הרמת הכוסית. בעמותה טוענים: "רק טובת בית"ר לנגד עינינו". האוהדים שוקלים הקמת מאהלי מחאה ליד ביתו של גאידמק

  ישיבת דירקטוריון בית"ר ירושלים מתכנסת כעת כשהמתיחות בין נציגי הבעלים, ארקדי גאידמק לנציגי עמותת האוהדים גדולה מאוד ועלולה להוביל לקרע בין הצדדים ולפירוק הדירקטוריון המורכב משלושה נציגי העמותה, שלושה נציגי עסקים ושלושה נציגי גאידמק.

   

  עוד ב-ynet ספורט:

   

  יצוין כי בעמותת האוהדים של בית"ר שטוענת לאופציה עד סוף אוגוסט להבאת גורם שינהל את המועדון בעונה הבאה הופתעו לקבל מכתב חריף מפרקליטו של גאידמק, עו"ד ישראל שלו.

   

  תקציר: בית"ר ירושלים - הפועל עכו    (סטילס: חיים צח, וידאו: ONE)

  תקציר: בית"ר ירושלים - הפועל עכו    (סטילס: חיים צח, וידאו: ONE)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  שלו שלח מכתב לנציג העמותה, עו"ד אבישי ריינמן בו נטען בין השאר כי העמותה הפרה הסכם ולא עומדת לה כל זכות או אופציה להבאת גורם לניהול. כמו כן צוין כי נשקלת האפשרות לבטל את ההסכם כליל.

   

  בסביבת גאידמק טוענים שהעמותה חייבת עדיין לגייס למעלה מחצי מיליון שקל וכועסים על תלונותיה שהתנהלות הבעלים גרמה לכך שהתקשתה לגייס כסף.  עו"ד שלו הדגיש במכתב את היעדרות חברי העמותה מהרמת הכוסית לחג וטען כי היא צריכה להחליט אם היא מעוניינת להיות מעורבת בפעילות הניהול או להתעסק בהפגנות ובתקשורת.

   

  אוהדים מפגינים נגד גאידמק (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  אוהדים מפגינים נגד גאידמק(צילום: עוז מועלם)

  חברים בעמותה טוענים: "רק טובת בית"ר לנגד עינינו. אנו מצפים שגאידמק ונציגיו יפעלו יחד עימנו לקידום המועדון ולא בשליחת מכתבים. כך לא נצליח".

   

  בתוך כך נודע כי נציגי האוהדים המוחים שוקלים להקים אוהלי מחאה ליד בתיהם של ראשי המועדון. האוהדים המוחים מתכננים להפגין גם ליד בית ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, ליד בית עוזרו של גאידמק, ישראל גולדשמיט וליד העסקים של בני משפחותיהם של ראשי בית"ר

   

  כזכור אתמול הפגינו 300 מאוהדי הקבוצה מול ביתו של ארקדי גאידמק וקראו לו וליו"ר איציק קורנפיין לעזוב את המועדון לאלתר.

   

  ישיבת הדירקטוריון היתה מתוחה ובמהלכה החליפו דברים קשים נציג העמותה שמוליק לוי מצד העמותה ונציגו של גאידמק עו"ד ישראל שלו. לוי הגיע יחד עם עו"ד אבישי ריינמן. שני נציגים נוספים של העמותה אליק הראל וליעד ניב נעדרו.

   

  בסביבת גאידמק טוענים שהם לא מתכוונים להשקיע שני מיליון דולר ושהעמותה תביא בעלים חדשים בחינם לפי האופציה שהם מחזיקים בה עד סוף אוגוסט.

   

  גאידמק ואנשיו דורשים שהעמותה תוותר על האופציה להביא רוכש לפי ההסכם הקודם ללא כסף עד סוף אוגוסט אחרת גאידמק יפסיק להשקיע בקבוצה.

   

  דריו פרננדז מורחק ואופיר קריאף פצוע ולא ישחקו מול באר שבע מחר בטדי. יחליפו אותם ברק משה וסטיבן כהן. באימון היום התלוננו קובי מויאל ואבי ריקם על כאבי גב.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים