שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אז היה מסוק? המרדף השלומיאלי של המשטרה
  שלושה חשודים שנעצרו במכוניתם לבדיקת תעודות נמלטו רגלית לפרדסים של רחובות. המשטרה הזעיקה תגבורת מכל האזור, כולל העלאת מסוק לאוויר, ורק דבר קטן היא שכחה
  מרדף שניהלו שוטרי תחנת רחובות הסתיים לפנות בוקר (ד') באופן שלומיאלי ומביך. שלושה חשודים שנסעו בעיר במכונית והתבקשו להציג תעודות זהות, נמלטו רגלית לעבר הפרדסים שמסביב. המשטרה הקפיצה כוחות רבים ומגוונים ואפילו העלתה מסוק לאוויר, ורק דבר אחד היא שכחה לעשות: לשמור על המכונית של החשודים. במהלך המרדף חזרו שניים מהנמלטים למקום שבו נעצרו בתחילת האירוע, נכנסו למכונית וברחו איתה.

   

   

  כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

   

  כעת מקווים שהחשוד השלישי, שנתפס בסופו של דבר, יוביל את המשטרה לחבריו. על פי הערכה ראשונית מדובר בכלי רכב שהוביל שוהים בלתי חוקיים. מן הסתם,

  הקצונה הבכירה במרחב השפלה לא מצאה את האירוע משעשע כלל וכלל, ובעקבות זאת הורה מפקד התחנה להקים ועדת בדיקה לבחינת התנהלות השוטרים.

   

  האירוע התחיל ב-2:30 לפנות בוקר, אז זיהה קצין משטרה רכב חשוד ברחוב פודובה בעיר. הוא הורה לנהג לעצור בצד וביקש תעודות זהות משלושת היושבים בו. השלושה נמלטו במהירות מהמכונית והחלו לברוח לכיוון הפרדסים שליד מפעל תנובה.

   

  בעקבות כך הוקפצו כוחות תגבור מכל האזור: כוחות יס"מ, ניידות מראשל"צ ומיבנה וכאמור גם מסוק. עכשיו מנסים במשטרה להבין מדוע לא הושארה שמירה על מכוניתם של החשודים. מדוברת מרחב שפלה נמסר בתגובה: "מדובר ככל הנראה במסיע שוהים בלתי חוקיים, שבמהלך המרדף אחריהם ניצל הזדמנות ונסע מהמקום עם רכבו. פרטיו של בעל הרכב ידועים והנושא יטופל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים