שתף קטע נבחר

הטוטו להתאחדות: "סגרו את אצטדיון רמת גן"

יו"ר הטוטו, צחי פישביין טוען כי על ההתאחדות לעבור תהליך התייעלות שיביא לחיסכון כספי. הטוטו התנה את ההסכם השיווקי החדש בהקמת המנהלת

יו"ר הטוטו-ווינר, צחי פישביין הבהיר היום (א') בפגישה שנערכה בין נציגי הקבוצות וההתאחדות לכדורגל כי עמדת הארגון היא שעל ההתאחדות להוביל תהליך התייעלות בין היתר על ידי סגירת אצטדיון רמת גן, דבר שיביא לחסכון מיידי של שישה מיליון ש"ח ומעבר הנבחרת לאיצטדיונים החדשים בירושלים ובחיפה.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

בנוסף מציע הטוטו לממן הקמת מערכת בקרת כניסה ממוחשבת בכל האיצטדיונים דבר שיאפשר בקרה והפחתת מקרי אלימות לצד הגדלת הכנסות הקבוצות באמצעים שיווקיים מגוונים. להערכת הטוטו יחסכו כך להתאחדות ולקבוצות כ-10 מיליון שקל וכן יגדל מספר הצופים באיצטדיונים.

 

צחי פישביין. הטוטו לוחץ על הקמת המנהלת (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
צחי פישביין. הטוטו לוחץ על הקמת המנהלת(צילום: עוז מועלם)

 

בנוסף הבהיר פישביין כי חתימת הסכם שיווקי חדש תותנה בהקמת מנהלת והעברת הסמכויות לניהול ליגת העל טרם פתיחת העונה הבאה. לדברי פישביין, הקמת המנהלת אושרה בוועדת דודי כהן שהוקמה על ידי ההתאחדות והטוטו עומד על מימוש ההמלצה הזו לאלתר. פישביין אמר בפגישה כי תאריך היעד לתחילת פעולת המנהלת הוא הראשון באוגוסט

 

הטוטו מתכוון להקצות לקבוצות ליגת העל תקציב, במסגרת הסכם שיווקי חדש, שלא יפחת מהיקף התקציב בשנתיים האחרונות. בנוסף תישמר תמיכה כספית להתאחדות, לנבחרות ולליגה הלאומית כאשר היקף התמיכה בהתאחדות ינוהל בנפרד.

 

אצטדיון מת גן. הטוטו רוצה שייסגר (צילום: טל שחר) (צילום: טל שחר)
אצטדיון מת גן. הטוטו רוצה שייסגר(צילום: טל שחר)

 

בפגישה אמרו נציגי הקבוצות כי ישנה הסכמה להקמת מנהלת בעוד שנה וחצי וחילוקי דעות כספיים ותקנוניים בין הקבוצות מונעים את המהלך. יו״ר ההתאחדות אבי לוזון אמר כי ללא שמירה על היקף כולל של ההסכם בסך 76 מיליון ש"ח לא תקום מנהלת.

   

עוד הציע פישביין בפגישה העברת תקציב נוסף במסגרת תכנית אסטרטגית שמוביל הטוטו לעידוד ספורט ילדים ונוער, במסגרת מהלך לעידוד גידול מספר הספורטאים הצעירים בענף חשוב זה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
אבי לוזון. ההתאחדות תכבד את בקשת הטוטו?
צילום: אורן אהרוני
מומלצים