שתף קטע נבחר

ת"א: גובשה קבוצת רכישה למגדלי רסיטל

קבוצת חג'ג' השלימה את שיווק המשרדים במגדל רסיטל בת"א, אותו החלה לבנות לפני כחצי שנה. בין הדיירים החדשים: בעיקר רואי חשבון ועורכי דין. כעת מקווים בקבוצה שהוועדה המחוזית תאשר את הגבהת המגדל מ-21 ל-31 קומות. צפו בהדמיות

חברת רג'נסי מקבוצת חג'ג', שבשליטת צחי ועידו חג'ג', דיווחה בסוף השבוע לבורסה כי סיימה לגבש את קבוצת הרכישה לבניין H-TOWER (רסיטל) שהחלה לבנות לפני כחצי שנה בדרך מנחם בגין בתל-אביב. חג'ג' שיווקה את כל שטחי המשרדים במגרש, 25,200 מ"ר, לחברות שונות בתוך כשנה.

 

 

מגדל רסיטל ממוקם בצמוד למגדלי עזריאלי ברצועת המע"ר (מרכז עירוני ראשי) הצפוני של תל-אביב. חג'ג' שיווקה את המגדל בן 21 הקומות, בשטח קומה של 1200 מ"ר, לאחר שלפני 5 חודשים נעתרה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה תל-אביב לתב"ע (תוכנית בניין עיר) שהוגשה על ידי קבוצת חג'ג', והמליצה לוועדה המחוזית על תוכנית להגביה את מגדל רסיטל, מ-21 קומות ל-31 קומות. כעת מחכים בקבוצת חג'ג' להחלטת הוועדה המחוזית בנושא.

 

מקבוצת חג'ג' נמסר כי קבוצת הרכישה מורכבת בעיקר מרואי חשבון, עורכי דין ובעלי מקצועות חופשיים, אך גם חברות מהמובילות במשק. גם קבוצת חג'ג' עצמה, שרכשה במגדל דופלקס בגודל 3,000 מ"ר לשימושה העצמי, חברה בקבוצת הרכישה.

 

הדמיה של מגדלי רסיטל בתל-אביב (צילום הדמיה: view point) (צילום הדמיה: view point)
הדמיה של מגדלי רסיטל בתל-אביב(צילום הדמיה: view point)

 (צילום הדמיה: view point) (צילום הדמיה: view point)
(צילום הדמיה: view point)

 (צילום הדמיה: view point) (צילום הדמיה: view point)
(צילום הדמיה: view point)

 

הקבוצה מקימה ומנהלת עשרות פרויקטים למגורים, משרדים ומסחר באזורי פריים לוקיישן, בעיקר במרכז הארץ. בין הפרויקטים עשרות בניינים בשכונות הגוש הגדול, ל' החדשה, רמת אביב ג' וכוכב הצפון. כמו כן, מקימה החברה את מגדל היוקרה "מאייר ברוטשילד", את "מגדלי הצעירים", "מגדלי תל-אביב" ומגדלי המשרדים "הארבעה" ברחוב הארבעה.

 

בנוסף מקימה החברה את פרויקט המגורים והמלונאות Port TLV בנמל תל-אביב, מגדל המגורים והמלונאות שד"ל ברחוב רוטשילד, מגדל בן 50 קומות למגורים במתחם סומייל באבן גבירול, מגדל יוקרה בקריית קריניצי החדשה ברמת גן, מגדל המגורים Master Piece בחוף נתניה ועוד. לאחרונה זכתה הקבוצה במכרז להקמת מגדל בן 25 קומות בשכונת כוכב צפון בצמוד לפרויקט סביוני אביב וכן במכרז להקמת שני מגדלים בגוש הגדול בתל אביב מעל קומת מסחר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום הדמיה: view point
הדמיה של מגדלי רסיטל בתל-אביב
צילום הדמיה: view point
מומלצים