שתף קטע נבחר

האם המהר הוא לאט?

השנה האחרונה היתה מלאת אירועים עבור אוסקר פיסטוריוס. שרונה פומס מציצה למפת האסטרולוגית הסינית שלו ובודקת מה צפוי לאצן שהסתבך עם החוק והאם יש לו מזל בכוכבים?

מיהו באמת אוסקר פיסטוריוס, האצן הדרום אפריקאי קטוע הרגליים הנחשב לאיש המהיר ביותר ללא רגליים? פיסטוריוס הגיע להישגים משמעותיים בתחום הספורט, ובו בזמן ניכר שבחייו הוא יודע עליות ומורדות באופן קיצוני, האם אחרי הדרך למעלה תגיע ירידה מטה?


תאריך לידה 22.11.86 שעת לידה 10:30 (בהסתמך על נתוני שעה המפורסמים ברשת)

תאריך לידה 22.11.86 שעת לידה 10:30 (בהסתמך על נתוני שעה המפורסמים ברשת)
שנה חודש יום שעה עשור
ינג אש ין אדמה ינג מתכת ין מתכת ינג מים
נמר חזיר סוס נחש סוס

 

אוסקר פיסטוריוס מוכשר מלידה, זקוק לתנועה ולפעילות, משתעמם מהר במערכת זוגיות, אדם כוחני מלא קסם וכריזמה. בגורלו ניכר הפרסום והמעמד, באופיו הוא יודע איך הדברים צריכים להיראות, עושה מה שהוא חושב לנכון, נוהג לקבוע את החוקים, לא מציית למוסכמות, ורואים בגורלו הסתבכות עם החוק ועם הרשויות, בעיות משפטיות ונטייה זו באופיו הובילה אותו כידוע להיות מואשם ברצח חברתו הדוגמנית.

 

אוסקר פיסטוריוס (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
אוסקר פיסטוריוס(צילום: gettyimages)

 

הוא נמשך לנשים חזקות בעלות קסם אישי, שבצד תמיכה בו גם גוזלות ממנו אנרגיה רבה. במפת אסטרולוגית הקיסר הסגול כוכב 6 (LIAN ZHEN), הקשור למאסר ולאי מוסריות, מופיע עם 48 (HUA JI) מה שאומר שמתישהו בחייו הוא יאלץ לשלם על זה מחיר. 

 

מגיל 25 הוא נכנס לעשור רגיש בחייו מבחינה מקצועית, זוגית ורגשית. בעשור הזה שום דבר לא מובן מאליו, גם לא האפשרות לחמוק מהחוק ולנהוג כאוות נפשו. במפה ניכר הקשר בין מצבו הרגשי ומחשבותיו למעשים לא מוסריים או לא הולמים בעיני החוק, היכולים להתפרש בצורות שונות. בתפיסה שלו את הכסף, הוא חי כמו קיסר אך במקביל יודע להתנהל בצורה טובה מבחינה כלכלית. יחד עם זאת, מצבו הרגשי לא יציב והוא חווה לעיתים נטיה של הרס עצמי. המפה שלו, בעשור הזה, מאוד לא יציבה - עשור של נמר פוגש את החזיר והנחש. משולש זה של אש מחזק את ההתנהגות האימפולסיבית ואת הפגיעה במעמדו.

 

בהסתכלות על הזמן בו ארע המקרה, ניכר שתוצאות מעשיו קשורות למצבו הבריאותי ולמצבו הרגשי הלא יציב, עם זאת סיכוי גדול שיצליח לחמוק השנה ממאסר (אם השעה המפורסמת אכן נכונה, נראה שכך), גם לאחר המשפט שיערך ביוני השנה, אז יסתבר שרוב מהומה על לא מהומה. עם זאת לאחר יום הולדתו בדצמבר 2014 הוא נכנס לשנה מכוננת ומאתגרת במיוחד בחייו, או אז בשנה של ינג עץ סוס הפוגעת בינג מתכת סוס ניכר שלא יוכל לחמוק מרשויות החוק ואם ימצא אשם גם ישלם על מעשיו. בכל מקרה מדובר בעשור מאתגר בכל מובן.

 

אוסקר פיסטוריוס בבית המשפט - מה צופן לו העתיד? (צילום: EPA) (צילום: EPA)
אוסקר פיסטוריוס בבית המשפט - מה צופן לו העתיד?(צילום: EPA)

 

לאחר תחושה של אובדן אישי וקושי גדול להתמודד עם ההשלכות של מה שאירע באופן רגשי, יחזור האור לחייו וניכר שהוא יעלה על הסוס במלוא עוצמתו ויחזור לדהור בעשור הבא של חייו העשיר בהזדמנויות והצלחה בקריירה, בסביבות גיל 35. לעליות ומורדות קיצוניים בחייו יש מחיר אך גם רווח אך ניכר שבהיעדר רגליים באופן סימבולי ובהיעדר אחיזה ממשית ויציבה באדמה כך הוא באמת אוהב ורגיל לחיות.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אוסקר פיסטוריוס
צילום: gettyimages
מומלצים