שתף קטע נבחר

גבר חשוד ברצח גרושתו, מחפשים חלקי גופה

השוטרים שהגיעו לביתו בירושלים מצאו לפנות בוקר דלת נעולה, אך כששבו לשם שעות ספורות לאחר מכן איתרו אותו ואת גופת האישה לא בשלמותה, אם ילדיו כבת 40. הגרוש ואשתו הנוכחית נעצרו בחשד לרצח, והמשטרה מחפשת אחר חלקי הגופה בזבל

המשטרה חושדת שתושב ירושלים בן 42 רצח את גרושתו איריס גורליק וסילייב (39) לאחר שהגיעה לדירתו מסיבה שאינה ברורה. הגופה נמצאה לפנות בוקר (ג') בבית הגרוש בשכונת נווה יעקב ועליה סימני אלימות. המשטרה בשיתוף העירייה החלה לרוקן משאיות זבל בסביבה במאמץ לתור אחר חלקי גופה של האישה. גורמים שנכחו בזירה אמרו כי הגופה לא נמצאה בשלמותה.  

 

דיווחים נוספים בעמוד הפייסבוק של ynet

 

עוד עדכונים בחדשות ynet:

פיגוע בשומרון: ישראלי נרצח בצומת תפוח

נתניה: ניסה להימלט והתנגש בניידת, 4 נפצעו

 

 

מחפשים אחר חלקי הגופה ()
מחפשים אחר חלקי הגופה

 

זירת הרצח בשכונת נווה יעקב ()
זירת הרצח בשכונת נווה יעקב
 

 (צילום: נועם (דבול) דביר) (צילום: נועם (דבול) דביר)
(צילום: נועם (דבול) דביר)

 

לאישה ולגרוש, מתנדב במשטרה שני ילדים, ובנוסף נולדו לגרוש שני ילדים נוספים מנישואים שניים. בעלה הנוכחי של האישה התקשר למשטרה אמש ודיווח על היעדרותה. לפנות בוקר הגיע להגיש תלונה בתחנה ומסר את כתובתו של בעלה לשעבר, אשר מתגורר ברחוב אבא אחימאיר בעיר. השוטרים הגיעו לדירה אך נתקלו בדלת נעולה, ומהדירה לא היה מענה. גם מכוניתו של הגרוש לא נמצאה בחניית הבניין.

 

רב פקד שי נחמן, מפקד תחנת שפט, סיפר כי לאחר שלא הצליחו בתחילה לאתר את החשוד, ביצעו השוטרים איכון לטלפון הסלולרי של האישה, וממנו עלה כי היא נמצאת באזור. "חזרנו לדירה, שם מצאנו את הגרוש שהיה בדרכו החוצה עם אשתו והילדים".

 

לשאלות השוטרים החל הגרוש לגמגם בתשובה. הם אף הבחינו בחתכים על ידיו. בחיפוש שערכו במקום נמצאה גופת האישה במקלחת, עטופה בניילון, אך לא בשלמותה. אשתו הנוכחית של הגרוש הייתה אף היא באותה עת בדירה, ונעצרה עמו לחקירה. לאחר מעצרם של בני הזוג, הועברו ילדיהם לטיפול שירותי הרווחה. "אין לנו עדיין מושג מה הייתה הסיבה, מוקדם לקבוע. לפי מה שאנחנו יודעים לא היה ביניהם עבר של אלימות", אמר נחמן. 

 

החשוד הוא מתנדב באגף התנועה של המשטרה ונושא עמו נשק, אך מהמשטרה נמסר כי לא עשה בו שימוש. מיכאלי מלכיאלי, יו"ר המינהל הקהילתי נווה יעקב, סיפר: "מצער מאוד לשמוע על המקרה. בשנים האחרונות המינהל הקהילתי בשיתוף עיריית ירושלים והמשטרה עושים את כל המאמצים הנדרשים למגר תופעות אלימות בשכונה, צעד שצמצם ב-70 אחוז את מספר מקרי האלימות".

 

נשים על הכוונת

בשבוע החולף נרצחה תושבת אום אל פחם: גופתה של מונה מחאג'נה (29) נמצאה בביתה כשהיא ירויה בכל חלקי גופה. שכן של בני המשפחה סיפר כי אחד מילדיה של מחאג'נה, בן שלוש, ישן בלילה עם אמו, והיא כנראה נרצחה כשהוא לידה. לדבריו, בבוקר קם הילד ויצא מהבית לשחק, וכשאנשים ראו סימני דם על הבגדים שלו ושאלו לפשרם - הוא לא השיב. הם נכנסו לבית - ומצאו את האם מתה. השכנים הזעיקו את המשטרה, וזו חוקרת אם מדובר בסכסוך בתוך המשפחה. שלושת ילדיה הועברו לטיפול שירותי הרווחה. 

 

בתחילת החודש נרצחה עובדת זרה ממולדובה, בת 45. היא נמצאה ללא רוח חיים באשקלון, ובהמשך נעצר מאבטח בן 51 בחשד שירה בה למוות. הנרצחת טיפלה באמו של החשוד, שהתקשר למשטרה ודיווח על המעשה. בזמן הירי גם האם הקשישה ואשתו של המאבטח היו בבית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זירת הרצח
צילום: נועם (דבול) דביר
מומלצים