שתף קטע נבחר

"המשחק מול סכנין - נקודת מפנה לבית"ר"

עוזרו של אלי כהן, ז'אן טלסינקוב, עושה בגרמניה בהשתלמות מאמנים, אבל גם משם הוא דרוך לקראת המשחק הגורלי של בית"ר ירושלים בשבת מול סכנין: "אחת העונות הקשות והמורכבות בתולדות הקבוצה". אחד משחקני הקבוצה פנה לאוהדים המוחים בסמס: "המועדון מעל הכל, תגיעו לעודד"

"דווקא ברגעים קשים אלו כשהחרב מונחת בנדן, ליבם של השחקנים וראשיהם עומדים לפני אחת המערכות הגורליות שהיו אי פעם לבית"ר ירושלים", כך אמר עוזר מאמן בית"ר ירושלים, זאן טלסניקוב הנמצא בהשתלמות מאמנים בגרמניה וישוב לארץ רק אחרי המשחק מול סכנין. "יש לשחקנים הזדמנות חד פעמית במשחק אחד להראות את קשיחותם המנטאלית וליבם הגדול", הוסיף טלסניקוב.

 

חגיגת ליגת האלופות ב-ynet ספורט:

  

עוזר מאמן בית"ר אמר עוד: "המשחק הזה מבחינתי יכול להיות נקודת המפנה שתייצר בית"ר ירושלים חדשה, משודרגת ובעלת אופי. כזו שהצליחה באחת העונות הקשות והמורכבות בתולדות הקבוצה לגייס תעצומות נפש ואחדות רוחנית בין כל מי שהקבוצה יקרה לליבו. זו עונה שיכולה להביא לתפיסת עולם חדש בבית"ר ובכדורגל שלנו בכלל". 

 

אוהדי בית"ר וסכנין מתוכננים למפגש. 500 כרטיסים הוקצו לבית"ר  (צילום: אביהו שפירא) (צילום: אביהו שפירא)
אוהדי בית"ר וסכנין מתוכננים למפגש. 500 כרטיסים הוקצו לבית"ר (צילום: אביהו שפירא)

 

בבית"ר ירושלים מקווים שלמרות כוונת חלק מהאוהדים המוחים להחרים את המשחק מול

סכנין ילוו את הקבוצה לפחות כ- 500 אוהדים למשחק. זו כמות הכרטיסים שהועברה לירושלים. עמותת האוהדים פנתה לראשי האוהדים המוחים בקריאה שמדובר בצו 8 וחלק מהאוהדים המוחים יגיעו לעודד בסכנין.

 

אחד מראשי האוהדים המוחים של בית"ר קיבל הודעה בנייד מאחד השחקנים הבכירים במועדון: "המועדון מעל הכל, תשימו הכל בצד, תבואו כמו גברים. כדי שלטביב או מי שירצה לקחת את הקבוצה תהיה באמת סיבה טובה לעשות זאת. אנחנו במצב לא טוב".

 

אוהדי בית"ר. שחקן הקבוצה פנה לאוהדים המוחים שיגיעו לסכנין  (צילום: ראובן כהן) (צילום: ראובן כהן)
אוהדי בית"ר. שחקן הקבוצה פנה לאוהדים המוחים שיגיעו לסכנין (צילום: ראובן כהן)

 

האוהד השיב לשחקן: "הלוואי וזה היה כזה פשוט לבוא, אתה לא מבין איך הלב שלי

ושל כולם נשרף מבפנים ועוד יותר ישרף אם נרד מול סכנין אבל הכאב הזה אולי יהיה שווה לטווח הארוך. חירבנו על קבוצה ועל האוהדים כל כך הרבה שזה בעיה לבוא ולתמוך כאילו הכל בסדר".

 

השחקן כתב לאוהד: "צריכים אתכם. אל תתנו להם לחגוג עלינו, אתם הכח של הקבוצה וחשוב שתבואו תראו לנו שאתם איתנו".

 

מבחינה המקצועית: שי חדד צפוי לפתוח כמגן שמאלי במקום חיים מגרלשוילי המורחק. עמית בן שושן או סטיבן כהן ישחקו בחוד במקום חן עזריאל שצבר צהובים. ייתכן שהמאמן אלי כהן ישלב את החלוץ הצ'צ'ני זאור סאדייב.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי רוקח
'אן טלסניקוב
צילום: אבי רוקח
מומלצים