שתף קטע נבחר

נסע עם גופת אמו החורגת בתא המטען 4 ימים

אברהים אלענאמי חשוד כי במהלך עימות פיזי עם אמו החורגת גרם למותה, והסתיר את גופתה בתא המטען של מכוניתו. עקב תקלה נעצרה המכונית ורק אז התגלתה הגופה

במשך ארבעה ימים נותרה גופתה של כרמיאן אלענאמי (47) מכסייפה בתא המטען במכוניתו של בנה החורג, אברהים אלענאמי (33), אף הוא תושב היישוב. הגופה נמצאה לפני שבוע עת נסע במכונית כשהגופה בתוכו, ועצר בעקבות תקלה במכונית סמוך לקריה למחקר גרעיני. על החקירה הוטל צו איסור פרסום שתוקפו פג היום (ה').

 

עדכונים נוספים בעמוד הפייסבוק של ynet

עוד דיווחים בחדשות ynet:

לא רצה שתראו: צפו ברודן שנפל מסוס מרוצים

פרשת רמדיה: ערעור על זיכוי המנכ"ל

 

מאבטחי הקריה הזעיקו את כוחות המשטרה למקום, לאחר שהחשוד ניסה להימלט. "הוא יכול היה להעלים את הרכב ואת הגופה בלי בעיה אילולא רכבו נעצר. מאבטחי הקריה פעלו כנדרש ועיכבו אותו עד שאנחנו הגענו", סיפר ראש מחלק תשאול בימ"ר נגב, ערן כהן.

 

אלענאמי מובא להארכת מעצרו (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
אלענאמי מובא להארכת מעצרו(צילום: הרצל יוסף)

 (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
(צילום: הרצל יוסף)

תקלה במכונית הובילה למציאת הגופה (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
תקלה במכונית הובילה למציאת הגופה(צילום: הרצל יוסף)
 

 

חבלן משטרתי פתח את תא המטען וגילה את הגופה, שהייתה במצב ריקבון מתקדם. "כבר ביום הראשון הוא הודה במיוחס לו", אמר כהן. לדבריו, אמו החורגת הוכרזה כנעדרת, ולאחר ארבעה ימים איתר אותה אלענאמי. היא ביקשה לחזור

למשפחתה שבטול כרם והתפתח ביניהם ויכוח, אשר הפך לעימות פיזי. בשלב כלשהו היא איבדה את הכרתה. לאחר שהבין שנפחה את נשמתה, הוא החליט להחביא את הגופה בתא המטען של המכונית, וכך הסתובב במשך כל אותם ימים - כשגופת האם החורגת בתא המטען, בניסיון להסתיר את שקרה.

 

אך כאמור התקלה במכונית אילצה אותו לעצור בצד הכביש דווקא ליד אחד המתקנים המאובטחים ביותר בישראל. בית משפט השלום בבאר שבע האריך את מעצרו של אלענאמי, החשוד ברצח, ב-15 ימים, והוא נשלח להסתכלות פסיכיאטרית.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אלענאמי בבית המשפט
צילום: הרצל יוסף
מומלצים