שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הכסף אזל: חולה סרטן בן 7 הוחזר מטיפול בגרמניה

  הילד בן ה-7 חולה בנוירובלסטומה שמתפשטת בגופו. בשל חוב של 150 אלף יורו, בית החולים הגרמני הפסיק את הטיפולים. בלית ברירה, ולאחר שהאגן של הילד נשבר, שבה המשפחה היום לארץ. עכשיו המשפחה מקווה לגייס את הכסף הדרוש

  בן 7 חולה בסרטן התבקש לעזוב בית החולים בגרמניה באמצע טיפולים לסרטן. אייל גזית מתל אביב, שב לאחר שהות של שנתיים בגרמניה, שם טופל בבית החולים בטיפול מיוחד מציל חיים שאינו בסל התרופות. אלא שבשל חוב של 150 אלף יורו עצר בית החולים את הטיפולים. הגידול המשיך להתפשט וגרם לשבר באגן. בדקות האחרונות נחתה המשפחה בנמל התעופה בן גוריון וללא הכסף חייו בסכנה.

     

  כבר ארבע שנים שאייל מתמודד עם מחלת הסרטן. כשהיה בן 5 התגלתה בגופו סרטן מסוג נוירובלסטומה. לאחר טיפולים במרכז הרפואי תל השומר הובהר כי התקווה האחרונה של אייל להינצל היא טיפול מיוחד בבית חולים בגרמניה. עמותת "להושיט יד" הטיסה את אייל ומשפחתו לגרמניה והצליחה לממן טיפולים שהיה צריך בעלות של מעל 200,000 יורו.

    

  עוד כתבות בריאות

   

  הטיפולים שבוצעו אכן סייעו לאייל, אך הסרטן חזר כבר פעמיים באייל וכל פעם היה צורך בטיפולים נוספים. בשלב מסוים אזל הכסף והמשפחה החלה לצבור חוב בבית החולים. בשבוע שעבר הודיע בית החולים למשפחת גזית כי בשל צבירת חוב של 150,000 יורו הם נאלצים להפסיק את הטיפול ולשלוח אותם חזרה לישראל.

   

  לא טיפלו גם באגן השבור ()
  לא טיפלו גם באגן השבור

   

  בגלל הגידול - שבר האגן

  המחלה פגעה באייל גם בעצמות ולאחרונה הוא שבר את האגן. אלא שגם לטפל באגן השבור באמצעות גבס לא הסכימו בגרמניה. בדקות האחרונות כאמור, נחתה המשפחה בארץ והם בדרך לביתם.

    

  הרופאה המטפלת בהם בארץ, ד"ר דפנה מיתר, מבקשת לשלוח ביופסיה לבתי חולים בעולם שיבדקו את הגנים של הגידול (מוטציה) ומהי הדרך הנכונה להמשיך לטפל באייל - האם לחזור לגרמניה או לשלוח אותו לבית חולים אחר. עלות הבדיקה היא 30,000 יורו.

   

  משפחת גזית זקוקה ל 180,000 יורו כדי לסגור את החוב בבית החולים בגרמניה, ולשלוח את הבדיקות לבתי החולים בעולם. עמותת להושיט יד, שמלווה את משפחת גזית כבר שנתיים וחצי, פתחה בקמפיין התרמה לאייל ופונה לתושבי מדינת ישראל לפתוח ליבם ולהושיט יד לסייע למשפחת גזית.

   

  כיצד אפשר לתרום?

   

  • בבנק הפועלים סניף 614 חשבון 503183 לציין עבור הילד אייל גזית

   

  • בדואר לכתובת: עמותת להושיט יד, רחוב יהודה הנשיא 81/5 אלעד מיקוד 40800

   

  • בטלפון 24 שעות ביממה: 03-9090882

   


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  למרות הטיפול - הסרטן חזר. הגרמנים מסרבים לטפל בילד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים