שתף קטע נבחר

צרכנים התבקשו לקנות שוב כרטיסים לכוורת

בעלי מועדונים ומפיקים טוענים שבאתר Tcats נמכרו כרטיסים בלי אישור. צרכנים שקנו דרכו התבקשו לקנות את הכרטיסים מחדש. בעלי Tcats: "כל הלקוחות שלא קיבלו את מבוקשם, זוכו בזיכוי כספי ואף דאגנו לשריין עבורם מקום במופעים הרלוונטיים"

אם קניתם לאחרונה כרטיסים להופעה של להקה אהובה - יתכן שתתבקשו לרכוש אותם בשנית: האתר Tcats הפסיק לפעול לאחרונה, בעקבות סכסוך בין מפעילו, לבין מפיקים ובעלי מועדונים.

 

  • תוך שעה ורבע: שוב אזלו הכרטיסים ל"כוורת"

 

האתר מכר ככל הנראה כ-490 כרטיסים לפני שנסגר, בין היתר, כרטיסים להופעות של בלקן ביט בוקס וכוורת. כעת על חלק מהצרכנים לרכוש מחדש את הכרטיסים הללו.

tcats. מכירת הכרטיסים דרכו בוטלה ()
tcats. מכירת הכרטיסים דרכו בוטלה

  

לטענת בעלי המועדונים, האתר, אותו הפעיל גיא זילברמן, לא קיבל אישור למכור כרטיסים להופעות. שאול מזרחי, הבעלים של מועדון הבארבי אמר ל-ynet: "נמכרו כרטיסים דרך האתר, שלא אישרנו למכור. אנחנו חוששים שצרכנים יאבדו את כספם".

 

גם לפי קבוצת הזאפה, נמכרו באתר כרטיסים להופעה של להקת כוורת (באוגוסט) בלי אישור. אחרי שבעלי המועדונים דרשו מבעלי האתר להפסיק למכור כרטיסים, זילברמן העביר לזאפה רשימות של רוכשי כרטיסים להופעה של כוורת. בזאפה, כך אמרו ל-ynet, החלו להתקשר לצרכנים המבולבלים להודיע להם שעליהם לרכוש שוב את הכרטיס עליו כבר שילמו. כך, הצרכנים בעצם אמורים לקבל את כספם בחזרה מ-tcats ולקנות בו שוב כרטיס להופעה דרך זאפה.

 

"שילמתי 235 שקל לכרטיסים"

טל, שקנתה לאחרונה כרטיסים לכוורת, דרך אתר Tcats, סיפרה ל-ynet: "הזמנתי לפני כשבועיים וחצי כרטיסים להופעת האיחוד של כוורת ב-8 באוגוסט 2013. אפשר היה להזמין את הכרטיסים דרך זאפה או באתר tcats, אז רכשתי את הכרטיסים דרך האתר.

 

"ב-7 במאי, התקשרו אליי נציגים מזאפה ואמרו לי שיש בעיה עם האתר ואי אפשר להיכנס עם הכרטיסים להופעה. דיברתי שם עם שלושה נציגים והם אמרו שהמכירה של הכרטיסים לא חוקית לכאורה והם נותנים לי שבועיים לקנות כרטיסים, כי הכרטיסים למופע כבר אזלו והם פתחו עכשיו מכירה מיוחדת. התקשרתי לחברת האשראי, אבל שם אמרו לי שאי אפשר לבטל את החיוב, שנעשה ב-1 לחודש, על סך 235 שקל. ניסיתי ליצור קשר עם האתר, אך ללא הצלחה. נותרתי ללא כרטיס וללא כסף".

 

אחרי פניית ynet יצרו עם טל קשר מאתר Tcats ואמרו לה שיחזירו לה את הכסף. אולם לטענתה עדיין לא קיבלה את כספה. "אמרו לי שמזכירה תתקשר אלי אבל זה עדיין לא קרה. אני מחכה".

 

גורם בתעשייה אמר כי הכרטיסים נרכשו ואז נמכרו דרך Tcats בלי ידיעת בעלי המועדונים שזעמו לגלות זאת. יחד עם זאת, אמר כי "לא ברור למה לא יכלו לסגור את זה ביניהם ולא על הגב של הצרכנים. למה צריך לבטל לצרכן כרטיס ולגרום לו לקנות אותו שוב"?.

 

מי שקנה כרטיסים דרך Tcats יכול לפנות למנהליו דרך "צור קשר" באתר, ולברר אם הכרטיסים שלו תקפים, או לפנות ל-ynet.

 

תגובות: "טובת הלקוח תמיד לנגד עיני"

גיא זילברמן מסר בתגובה: "אני פועל בתעשיית הבידור במהלך חמש עשרה השנים האחרונות ותמיד טובת הלקוח הייתה לנגד עיני. לצערי ישנם מספר גורמים בתעשיה שמנצלים את המצב לחיסול חשבונות. קיבלתי הבטחה מספקי כרטיסים מסוימים, שאוכל למכור כרטיסים למופעים, סיכום שלצערי לא יצא אל הפועל. כל הלקוחות אשר לא קיבלו את מבוקשם זוכו בזיכוי כספי ואף דאגנו לשריין עבורם מקום במופעים הרלוונטיים תוך כדי תיאום עם הגורמים המתאימים וזאת על מנת שלא תגרם להם עוגמת נפש מיותרת".

 

יוני פיינגולד מקבוצת הזאפה מסר בתגובה: "הובא לידיעתנו שמתקיימת מכירת כרטיסים למגוון מופעים באתר tcats, זאת ללא רשות או הקצאה מאתנו או מאף גורם אחר הקשור אלינו. חלק מהמופעים שמופיעים באתר זה הינם מופעים אשר משווקים במסגרת מרכז הזמנות של קבוצת הזאפה.

 

"פעלנו באופן מיידי לאתר את הלקוחות הרלוונטיים ולהתריע על כך שרכשו כרטיסים באתר לא מורשה, על מנת שיפעלו לביטול העסקאות מול אותו אתר.

 

"לגבי המופע של כוורת, המכירה בשלב הזה, נעשית באופן בלעדי באמצעות מרכז ההזמנות של הזאפה ובמשרד הכרטיסים 'בימות'".

 

לפי טלית הפקות: "המפיצים הבלעדיים של האיחוד של כוורת לחמש ההופעות הם בימות וזאפה".   

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
קניתם כרטיסים לכוורת? יתכן שתצטרכו לקנותם שוב
מומלצים