שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סופית: עברי לידר ל"אקס פקטור"
  הזמר עברי לידר מצטרף לשולחן השופטים של "אקס פקטור" לצד רמי פורטיס ומשה פרץ. בימים הקרובים צפויים להכריז גם על הצטרפותה של שירי מימון
  אחרי חרושת שמועות, עכשיו זה סופי: עברי לידר סיכם על הצטרפותו לגרסה הישראלית של "אקס פקטור". בימים האחרונים הגיע לידר להבנות עם הזכיינית "רשת" והפקת תוכנית הריאליטי, לפיהן ישמש כשופט ויצטרף לרמי פורטיס ומשה פרץ שכבר סגרו על השתתפותם. אם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, גם שירי מימון תשב בשולחן השופטים.

   

  לידר בן ה-39 הוציא עד כה שבעה אלבומים, מתוכם שניים זכו באלבום פלטינה ושלושה באלבום זהב. בשנים האחרונות הרחיב את פעילותו המוזיקלית ומעבר לקריירת הסולו שלו וההפקות המוזיקליות שביצע לזמרים שונים, הוא הקים את ההרכב TYP שזוכה להצלחה רבה.

   

  אקס פקטור שצפויה לעלות לשידור במהלך 2013, עוברת שינויים עוד בטרם עלתה באוויר. כפי שחשפנו כאן ב-ynet, בניגוד לשאר מדינות העולם, הזכיינית

  רשת הגבילה את ההשתפות בתוכנית לילדים מגיל 15 בלבד, זאת לאחר שלא נתקבלו האישורים הדרושים ממשרד הכלכלה.

   

  עברי לידר מסר בתגובה: "במהלך השנים האחרונות הגיעו אלי פניות רבות לשמש כשופט בתוכניות כאלה ואחרות, וזו הפעם הראשונה בה החלטתי שהדבר נכון עבורי. אקס פקטור היא תוכנית שלא רק מאתרת את המוכשרים שבין הזמרים, הזמרות וההרכבים, אלא גם נותנת להם כלים, מכשירה אותם ומדריכה אותם באמצעות אנשי מקצוע מהתעשייה. הייחודיות שלה בכך שהיא לא מחפשת רק את הקול הטוב או רק את המראה הנכון, היא מחפשת את הדבר המיוחד הזה, את האקס פקטור - שהוא המכלול כולו".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יהונתן צור, הילה ספאק
  עברי לידר. ישפוט באקס פקטור
  צילום: יהונתן צור, הילה ספאק
  לאתר ההטבות
  מומלצים