שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לידיעת הנהגים: נתיבי איילון ייסגרו הלילה לתנועה

  עקב עבודות תשתית של חברת החשמל ייסגרו נתיבי איילון במהלך הלילה בין שני לשלישי, בין מחלף גנות לגלילות בשני הכיוונים - החל בשעה 22:00 ועד 05:00 בבוקר למחרת. גם פעילות הרכבת תושבת באזור

  ציר התנועה המרכזי של אזור המרכז ייסגר הלילה לתנועת מכוניות ורכבות. תנועת המכוניות והרכבות בנתיבי איילון תופסק הלילה (יום ב') בשעה 22:00, ותתחדש רק למחרת (יום ג') בבוקר בשעה 05:00, לצורך עבודות תשתית שמבצעת חברת החשמל. תנועת כלי הרכב תופסק בין מחלף גלילות בצפון ומחלף גנות בקצה הדרומי של נתיבי איילון, ואילו הרכבות לא יפעלו בין התחנות סבידור וההגנה.

   

  • למה חברת החשמל סוגרת חלק מאיילון בלילה?

   

  כך נראו העבודות בתחילת השנה 

   
   
  בחברת החשמל מסבירים כי סגירת הנתיבים נדרשת לצורך עבודות תשתית נרחבות הכוללות בין היתר הסרת רשת חשמל עילית והעברתה אל מתחת לפני הקרקע. הפרויקט שעלותו מוערכת בעשרות מיליוני שקלים, כולל הסרת עמודי החשמל הגבוהים (72 מטרים) לאורך חלקים ניכרים של נתיבי איילון, והעברת כבל תת-קרקעי במקום, מתחת לכביש. העבודות שהתבצעו עד עתה כללו קידוחים באדמה, השחלת קווי חשמל וחיבור קצותיהם לעמודים חדשים הממוקמים בסמוך לגשר לה גוארדיה.

   

  ברכבת ישראל אומרים כי קווים מכיוון דרום יסיימו את פעילותם בתחנת תל אביב ההגנה, ואילו קווים מהצפון יעצרו סופית בתחנת סבידור מרכז. עוד נמסר מהרכבת כי רכבות לילה מבאר שבע לתל אביב יסיימו את דרכן החל ב-23:30 בתחנת נתב”ג. במשך כל סגירת הקווים תעמיד הרכבת שירותי הסעות על-ידי שאטלים ללא תשלום.

   

  העבודות באזור נתיבי איילון יתבצעו בשיתוף עם מספר גורמים בהם עיריית תל-אביב-יפו, חברת נתיבי איילון, נתיבי ישראל (מע''צ), חברת הנתיב המהיר, משטרת ישראל ועוד. במהלך חודש יוני צפויות סגירות נקדתיות נוספות של התנועה לצורך המשך העבודות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מיכאל אורלוב
  נתיבי איילון - הלילה, לא
  צילום: מיכאל אורלוב
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים