שתף קטע נבחר

סלים טועמה: אין שחקן ערבי שיבוא לבית"ר

רגע אחרי שהעונה הסתיימה, פותח קשר הפועל ת"א פה על ערן זהבי ("לא כיבד אותנו"), על דרור קשטן ("נפגעתי ממנו") ועל הגזענות בבית"ר ירושלים. צפו בראיון המיוחד מאולפן ynet ספורט

רגע אחרי שהעונה הסתיימה, סלים טועמה מדבר על הכל. קשר הפועל תל אביב תקף בראיון לאולפן ynet ספורט את הקהל של בית"ר ירושלים בעקבות פרשת השחקנים הצ'צ'נים, ודחה את האפשרות ששחקן ערבי ישראלי יגיע לשחק במועדון: "מי שיש לו את האופי ללכת למקום שהוא לא רצוי בו שילך, אבל אני לא חושב שיהיה שחקן שיעשה את הצעד הזה".

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

טועמה  לא חסך ביקורת מכוכב הקבוצה בעבר, ערן זהבי, שעבר למכבי תל אביב: " ערן זהבי הוא שחקן שלא ידע לכבד את המועדון שהוא הצליח בו. בסוף הוא מגיע לארץ ועובר לצד השני והצד השני הוא אלוהים". טועמה הוסיף: "כאב לי לראות אותו חוגג, זה לא מכובד ולא היה צריך לקרות. מי שעשה לערן בעבר קשיים זה אלי טביב ולא הפועל תל אביב. ההתנהגות של זהבי לא הייתה מכובדת, הוא עוד ילד, אולי הוא ילמד".

 

טועמה התייחס גם לתקופה בה דרור קשטן ביקש לשחרר אותו מהקבוצה: "נפגעתי מזה, כי דרור קשטן גידל ופתאום כשאני חוזר למועדון, הוא רצה לשחרר אותי.

זה כאב לי ואני שמח שלא נשברתי".

 

בעניין העזיבה של אלי טביב אמר טועמה: "השחקנים לא הסתדרו עם אלי טביב, כי הוא בן אדם שלא מתייחס. אפילו שלום הוא לא אומר, כאילו היינו אוויר. הוא לא התנהג כראוי עם השחקנים ועם הקהל".

 

למרות שקבוצתו סיימה רק במקום השלישי, טועמה לא מאוכזב מההישגים, אבל כן מהיכולת: "הצלחנו להשיג את המטרה שזה אירופה, בשנה כזו קשה אם מסכמים זו עונה מוצלחת".

 

מנגד, הוא הוסיף: "לא שיחקנו כדורגל טוב ולא הצלחנו לחבר כמה פסים כמו שצריך, כמו שהפועל תל אביב יודעת לעשות. זה יכול לקרות לכל הקבוצות וחבל שזה קרה להפועל השנה. בסופו של דבר השגנו את המטרה שזה אירופה".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אביב חופי
סלים טועמה
צילום: אביב חופי
מומלצים