שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  שרון גל: נתראה בטלוויזיה? אני לא בטוח

  כתבת התחקיר שתתפרסם בסוף השבוע ב"ידיעות אחרונות", גרמה לשרון גל להגיב: "חיי הפרטיים הם ענייני ורק ענייני. להגיד שמדי פעם לא השתובבתי? זה לא יהיה נכון. אבל מעולם לא פגעתי באישה או איש. אני לא בטוח שנשוב להיפגש"

  בעקבות הפרומו היום (ד') ב"ידיעות אחרונות", לכתבה הנרחבת שתתפרסם מחרתיים (ו') במוסף "7 לילות" של העיתון, מגיב שרון גל בעמוד הפייסבוק שלו ומנסה להסביר את הצד שלו: "מאז שהודעתי לערוץ 10 על החלטתי לסיים את עבודתי במסגרת לילה כלכלי והתוכנית 'שישי', מתנהל נגדי מסע ארסי שכל כולו נועד להשמיץ אותי, ולהכפיש את שמי...בחרתי עד כה לשמור על איפוק ובעיקר על כבודו של מקום העבודה שהיה לי לבית במשך 11 שנים, שם יזמתי ובניתי עם חבריי המוכשרים את לילה כלכלי. אבל, כידוע לכם, המקום לא אותו מקום, ההנהלה הבכירה כבר לא אותה הנהלה, וכנראה שגם ערכי המוסר של אלה המרעילים נגדי במכוון – ורק בגלל שהחלטתי לצאת לדרך חדשה".

   

  לכל העדכונים החמים: היכנסו לפייסבוק של ynet

   

  בהמשך הסטטוס הארוך המתפרש על פני 1400 מילה, מתייחס גל לטענות הנרמזות על התנהגות בלתי הולמת:  "חיי הפרטיים הם ענייני – ורק ענייני. להגיד לכם שמדי פעם לא השתובבתי? זה לא יהיה נכון. אבל מעולם לא פגעתי באישה או איש, מעולם לא הטרדתי חלילה. והנה, יום אחד, אחרי 17 שנות קריירה, בלי ששמעתם עליי שום דבר מסעיר בתחום המשמעתי, אתם נחשפים למסכת שמועות, הכפשות וציטוטים שקריים, שנאמרו השד יודע על ידי מי".

   

  מגיב לפרסומים. שרון גל (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  מגיב לפרסומים. שרון גל(צילום: ענת מוסברג)

   

  בהמשך רומז גל כי ייתכן וכלל לא ישוב למסך הטלוויזיה: "אתם שואלים אותי אם נתראה בקרוב בפלטפורמה אחרת? האמת, בנסיבות האלה אני לא בטוח. כי מי שחיבל הצליח להדביק כתם, וגם אם אכתוב כאן עוד 1500 מילים, בסוף משהו מזה עלול להישאר. אולי אני טועה. בכל אופן, אני מתגעגע".

   

  ידיעות אחרונות מפרסם היום (ד') חלקים מהתחקיר שיפורסמו בסוף השבוע, לפיהם חושפים עובדים בערוץ 10 חשש להטרדות מיניות לכאורה, כלפי גברים ונשים, השפלות מילוליות ומכות עם בכירים, כאשר  מקרה אחד הניע במיוחד את הבדיקות.

   

  לפי גורם בערוץ 10‬, "שרון שוחח עם אחד מהכתבים הבכירים של הערוץ באתר 'אטרף', תוך שהוא מתחזה לאדם אחר. אותו כתב ניהל איתו שיחה לוהטת למדי שכללה שליחת תמונות פרטיות. גל הראה לעובדים בדסק את ההתכתבות עם אותו כתב, וזה זעם ונפגע מאוד, אבל החליט לא להתלונן בהנהלת חברת החדשות. גם כי הובך וגם כי לא ראה בזה הטרדה מינית של ממש. זה התגלגל לפתחה של הנהלת הערוץ מפיו של עובד אחר ומשם עבר לידי היועצת המשפטית‭."‬ "פשוט בכיתי בשבילו‭,"‬ מספר אחד מחבריו של מי שלכאורה נפל קורבן למעשה. "זה היה מרושע ונבזי, איך עושים דבר כזה למישהו מהמערכת? שרון צריך להתבייש‭."‬

   

  "לא בטוח שניפגש". שרון גל ()
  "לא בטוח שניפגש". שרון גל

   

  כזכור, לפני כשבועיים הודיע גל במפתיע על התפטרותו מהערוץ כשהרקע הרשמי היה כספי, אך לאחר מכן נודע כי בערוץ 10 מנהלים בדיקה אודות התנהלותו של המגיש. בפוסט שכתב בפייסבוק, מסביר גל את השתלשלות העניינים כשנודע לו על הבדיקה שמתבצעת בערוץ 10: "לשישי החדש גויסתי אחרי שזומנתי לשיחה, שבה לא נמסר לי כל פרט, למעט ש'יש שמועות סביבך על התנהגות לא הולמת'. וכשניסיתי בתקיפות לקבל פרטים, אמרו לי, "עזוב, זה קטן. זה לא חשוב. רק שתדע'. 

   

  ואז דרשתי שמה שיש, ככל שיש, יועבר למשטרה. אבל אמרו לי שהשתגעתי, ושאעזוב את זה. אחרי יומיים, כששהיתי בחופשה קצרה בחו"ל, טילפנתי

   למנכ"ל חברת החדשות ואמרתי לו, שאני לא מוכן לחיות עם עננה מעל ראשי בחברה שאני עובד בה כל כך הרבה זמן ללא הערה, ללא דופי, במסירות. והוא שוב המליץ לי לעזוב את זה. ומאז לא שמעתי מהם. שום דבר. ועבר חודש ומשהו. ונתבקשתי לשבת בפאנל הפרשנים של שישי החדש. והופעתי בפרומו ששודר יום יום במשך שבועיים), ואחרי כמה ימים הודעתי שבשל אי הסכמות מסחריות, החלטתי לעזוב".

   

  "תראו", מוסיף גל בן ה-38 , "אני לא טלית שכולה תכלת. כמו כל אדם, יש לי שגעונות, לא תמיד אני מתנהג בנימוס אירופאי, והרמתי את הקול מדי פעם. אבל האנשים שעבדו איתי ידעו שאין לי שום כוונה לפגוע, זו עבודה תובענית, בסביבה לחוצה. והיחסים בינינו היו מעולים. כל אחד מוזמן לשאול אותם. אבל מכאן ועד הטרדות וכל שאר הרפש – המרחק עצום. זה לא עשיתי מעולם. נקודה".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים