שתף קטע נבחר

למה שר החינוך לא הפסיק לצחוק בכנסת? צפו

במהלך דיון לילי בכנסת עלה השר פירון לדוכן כדי לדבר על "החדרת חפצים אסורים לבתי הסוהר". במקום לדבר - הוא לא הפסיק לצחוק

למה צחק השר? במהלך דיון בנושא "החדרת חפצים אסורים לבתי הסוהר", שהתקיים הלילה (יום ג') במליאת הכנסת, עלה שר החינוך שי פירון לדוכן הנואמים, אבל לאחר כמה מילים הוא פרץ בצחוק ומכיוון שלא הצליח להפסיק לצחוק הוא ירד מדוכן הנואמים.

 

 
רוצים שכולם ישמעו אתכם? כתבו את דעתכם בפייסבוק שלנו  ואת התגובות הנבחרות נפרסם לכולם
 
אל פירון, שהיה שקוע בכתיבת מאמר, ניגש השר עוזי לנדאו (הליכוד ביתנו) וביקש ממנו להחליף אותו בהצגת הצעת החוק. פירון, שלא הסתכל קודם בדף שקיבל, עלה להציג את החוק ואז הבחין לראשונה מעל הבמה שמדובר בהצעה שאינו מכיר ואינה קשורה לתחומים שבהם הוא עוסק.
 

"מה מצחיק, כבוד השר?" שאל אותו סגן יו"ר הכנסת, משה פייגלין, שניהל את הישיבה. "מה הקשר בין חפצים אסורים לשר החינוך?" הקשה ח"כ משה גפני. "די, נו גפני מספיק", השיב שר החינוך לחבר הכנסת מיהדות התורה שהמשיך לדבר. השר לא הפסיק לצחוק וח"כ נסים זאב מש"ס זרק "אני לא מאמין. כל מה שאני רואה פה זה בלי קנאביס" וח"כ שולי

 מועלם מהבית היהודי תיעדה באמצעות הטלפון הנייד את האירוע.

 

לבסוף, אחרי כמה דקות, ולאחר שגם מים שהגיש לו פייגלין לא עזרו, נאלץ השר לרדת מבימת הנואמים מבלי שהציג את הצעת החוק ונתן לשר הרווחה, מאיר כהן, להחליף אותו.

 

"כשפתחתי את הדף שנדרשתי להקריא וראיתי במה מדובר נתקפתי בפרץ צחוק", הסביר הבוקר פירון. "זו הצעת חוק שאינה קשורה אליי, אני לא מבין בה ונדרשתי להציג אותה. אני לא מאמין בלהציג הצעות שאינן קשורות לשר מסוים והוא אינו בקיא בהן".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: נועם מושקוביץ
השר פירון
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים