שתף קטע נבחר

אישום: הציע 50 שקל דמי פורים - ותקף מינית

כתב אישום שהוגש נגד תושב בית שאן מגולל מסכת מעשי סדום ומעשים מגונים שביצע ב-3 ילדים. אחד הקורבנות ביקש מהנאשם עם הגיעו לגיל 18 להפסיק את המעשים מכיוון שהם אסורים מבחינה הלכתית. לקורבן אחר הציג הנאשם סרטי פורנו

לתושב בית שאן (43) הייתה דרך קבועה לתקוף מינית את קורבנותיו הצעירים. הוא רכש עבורם מתנות, מזון, בגדים ומכשירי חשמל ואז ביצע בהם את זממו. כתב האישום שהוגש נגדו היום (ב') לבית המשפט המחוזי בנצרת מגולל שורה של מעשי סדום ומעשים מגונים שביצע בשלושה ילדים.

 

רוצים שכולם ישמעו אתכם? כתבו את דעתכם בפייסבוק שלנו  ואת התגובות הנבחרות נפרסם לכולם

 

לטענת פרקליטות מחוז הצפון, מעשיו של הנאשם בוצעו פעמים רבות במהלך שש השנים האחרונות. לפי כתב האישום, אחד הקורבנות הותקף מאז שהיה בן 13 ועד שהגיע לגיל 18. באישום נטען כי התוקף רכש את אמונו של הנער באמצעות המתנות, ביקור במסעדות והעברת סכומי כסף. הוא אף נהג לקיים עם קורבנו יחסי מין מלאים. כשהנער הגיע לגיל 18 הוא ביקש מהנאשם להפסיק את המעשים מכיוון שהם אסורים מבחינה הלכתית אך הנאשם לא שעה לבקשתו.

 

בסעיף אחר מתואר כי את אחיו הצעיר של הקורבן תקף הנאשם מאז היה בן 8 במשך שש שנים. גם לו הוא נהג לתת מתנות שונות. לפי כתב האישום, "באמצעות המתנות אשר נעמו לילד שכנע הנאשם את הילד בהזדמנויות רבות בתדירות של בין פעם בשבוע למדי יום להתלוות אליו בנסיעה ברכבו וכן דרש ממנו להתלוות אליו למקומות שונים, חלקם מבודדים וכן לשהות עמו ביחידות בדירה שבה התגורר בבית שאן".

 

בהמשך כתב האישום מתואר כיצד ביצע הנאשם בילד מעשי סדום ומעשים מגונים במהלך המפגשים ואף הציג בפניו במקרים רבים סרטי פורנו. עוד נאמר באישום כי האיש נהג לומר לילד כי "הוא אוהב אותו, וכי הוא מבצע בו את המעשים כי הוא אהבתו הראשונה".

 

במקרה השלישי תקף הנאשם ילד מאז שהיה בן 11. הנאשם הציע לו דמי

 פורים בסך 50 שקלים ובמשך שנתיים ביצע בו מעשים מגונים רבים תוך כדי נסיעה ברכבו. גם הפעם לוו המעשים בהענקת מתנות יקרות ערך. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים. בית המשפט האריך את מעצרו בשישה ימים עד לדיון הבא. השופט בנימין ארבל אסר בשלב זה לפרסם את פרטי הנאשם.

 

במקביל, בית משפט השלום בירושלים האריך בצהריים בארבעה ימים את מעצרו של תושב ירושלים (46) שחשוד בביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום בילדות בנות 8-6 - חברותיה של בתו.

 

בהכנת הכתבה השתתף נועם (דבול) דביר
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
שכנועים בעזרת מתנות (אילוסטרציה)
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים