שתף קטע נבחר

יש לך חבר מועדון? You יציע הנחה על דירות

מועדון לקוחות נוסף נכנס לשוק הנדל"ן: You של קבוצת דור אלון יציע, בשיתוף עם חברת שיווק הדירות אלדר, הנחות בגובה 100-300 אלף שקל לרכישת דירה למיליון חברי מועדון הלקוחות

מועדוני הלקוחות ממשיכים לחלוש על שוק הנדל"ן בישראל. הפעם זהו תורו של מועדון הלקוחות You מקבוצת אלון רבוע כחול, שחבר לחברת שיווק הדירות אלדר, ויחד יציעו דירות מגורים בהנחות ל-1.2 מיליון חברי המועדון.

 

 

במסגרת שיתוף הפעולה, יוכלו חברי המועדון לרכוש דירות בפרויקטים חדשים ברחבי הארץ בהנחות בגובה של 100 אלף שקל עד 300 אלף שקל. בשלב זה יוצעו לחברי המועדון שני מבצעים בהיקף של 160-220 יחידות דיור חדשות, ובשנת 2014 תורחב הפעילות ל-3-4 מבצעים ומכירה של 300-400 יחידות דיור.

 

המבצע המשותף הראשון הוא בפרויקט "רוטשטיין הירוקה" בבאר יעקב, שצפוי לכלול 13 מגדלי מגורים עם 900 יחידות דיור בסך הכל. במסגרת המבצע, דירת 4 חדרים חדשה תימכר ב-1.189 מיליון שקל. גובה ההנחות שיוצעו לחברי המועדון ינוע סביב 132 אלף שקל ל-275 אלף שקל.

 

מיכל קוריאט, סמנכ"ל מועדון לקוחות You, אמרה כי "בתקופה כלכלית מאתגרת, במסגרתה בנק ישראל מגביל את סכומי המשכנתאות המוענקים ללקוחות, ובתקופה שבה הביקוש לדירות מגורים בכל רחבי הארץ עולה על ההיצע, שמח המועדון, בסיועה של חברת אלדר, ללוות את הלקוח ולייצר עבורו הזדמנויות בדרך כה משמעותית בתחנות חייו - רכישת דירה למגורים".

 

רוני כהן, מנכ"ל אלדר שיווק, הוסיף כי "שיתוף הפעולה עם מועדון לקוחות You יחולל מהפיכה בתחום רכישות הנדל"ן בישראל, וזאת בזכות היותו מועדון לקוחות המונה כ-1.2 מיליון לקוחות ומהווה כוח צרכני גדול".

 

לא המועדון הראשון

לא מדובר במועדון הלקוחות הראשון שנכנס לתחום הדיור. כך, למשל, חברת קרדן נדל"ן דיווחה אתמול (ב') כי מכרה בחודשיים האחרונים 20 יחידות דיור בהיקף של כ-36 מיליון שקל, במסגרת מבצע משותף עם מועדון הצרכנות היי-טק זון, המיועד לציבור ההיי-טקיסטים, בפרויקטים "רמת קרדן" ברמת גן ו"קרדן 4 you" בשכונת אם המושבות בפתח תקווה.

 

רק בתחילת החודש פורסם כי חברת הנדל"ן אפרידר יוצאת במבצע עבור חברי מועדון הצרכנות לרופאים"יחד" וחברי מועדון "קרנות השוטרים והסוהרים": הנחה של עד 9% בפרויקטים שמשווקת החברה. החברה הודיעה כי למבצע זכאים גם עובדי חברת החשמל, אל על, טבע, פסיכולוגים, בנק לאומי, לאומי קארד וגופים נוספים.

 

בחודש שעבר פורסם כי חברת י.ח דמרי, בבעלות יגאל דמרי, יוצאת בשיתוף פעולה עם מועדון הצרכנות Members, המיועד לחברי לשכות עורכי הדין ורואי החשבון. במסגרת המבצע שהחל בתחילת חודש מאי הודיעה החברה כי תיתן הנחה של עד 9% בפרויקטים שלה ברחבי הארץ.

 

ואילו לפני כ-3 חודשים הציעה קבוצת חג'ג' לוועד העובדים של בית החולים תל השומר הנחה בסך 60 אלף שקל בפרויקט "H בקריניצי החדשה" שבונה הקבוצה בימים אלו ברמת גן. ביום המבצע למעלה מ-40 רופאים בכירים, ובהם פרופסורים ומנהלי מחלקות, רכשו דירות במגדל. חודש לאחר מכן ערכה קבוצת חג'ג' מבצע דומה למועדון Members של רואי החשבון ועורכי הדין, ומכרה כ-20 דירות נוספות. בעקבות המבצעים, נותרו כעת רק דירות בודדות בפרויקט, שגם הן נמכרות במחירים הנמוכים בכ-25% משאר היזמים המשווקים דירות זהות במתחם.

 

בתוך כך, גם מרכז הבנייה הישראלי יערוך בסוף השבוע הקרוב (שישי-שבת) כנס מכירת דירות ארצי בגני התערוכה בתל-אביב, שבמסגרתו ינסו חברות הבנייה להציע לצרכנים מבצעים ברכישת דירות למגורים.

 

בין המשתתפים ביריד ניתן יהיה למצוא את החברות אזורים, לוינשטיין, אפריקה ישראל, אשדר, שיכון ובינוי, אאורה ישראל ועוד. מרכז הבנייה עורך מדי תקופה ירידי דירות, במסגרתם מוצעים לרוכשי דירות פוטנציאליים מבצעים והנחות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: ארקריאייטיב
פרויקט "רוטשטיין הירוקה" בבאר יעקב. יש כרטיס חבר מועדון?
הדמיה: ארקריאייטיב
מומלצים