שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בכיר במיקרוסופט: אין רשת? אל תקנו XBOX one
  בתגובה לשאלה על דרישות הקונסולה החדשה שלה, מיקרוסופט מכינה לעצמה בעיטה לשער הביתי. וגם: סוני מצידה תדרוש מנוי ממי שירצה לשחק ברשת
  בכירי מיקרוסופט ממשיכים במסורת היסטוריית ההתבטאויות הבעייתית שלהם מהחודשים האחרונים. נשיא חטיבת הבידור של החברה, דון מייטריק, לא שונה מהם. השאלה שנשאלה אותו עסקה ב-Xbox One שדורשת להתחבר לפחות פעם ביממה לרשת.  "מה יעשו אנשים בלי אינטרנט או עם אינטרנט בעייתי", שאל אחד העיתונאים. הלה השיב: "יש לנו מוצר שמתאים לאנשים לא מקושרים; קוראים לו ה-Xbox 360".

   

  עוד ב-games:

   

   בזאת הוא כמובן הכין את הכדור לבעיטה מ-11 מטר, וחצי מהאינטרנט כבר בעט בו על ידי ניסוח מחדש של הציטוט בהקשר תחרות הדור הבא: "יש מוצר שמתאים לאנשים לא מקושרים - קוראים לו ה-PS4".

   

  מייטריק הוסיף ואמר שאנשים צריכים להמתין ולראות מה הם היתרונות של חיבור רציף לרשת לפני שהם מבקרים את הדרישה של ה-Xbox One, ובזאת פספס את הנקודה: אנשים לא מתנגדים ליתרונות של חיבור רציף לרשת איפה שניתן לנצל אותם, אלא לעובדה שהקונסולה בנויה להפסיק לפעול לגמרי - כולל כל תוכן האופליין שלה - אחרי 24 שעות בלי אינטרנט, כמו מין אזיקון אלקטרוני.

   

  ובינתיים בסוני

  הענקית מיפן אולי מובילה בנקודות, אבל גם עומדת לעצבן משתמשים: היא תחייב להיות מנוי פרימיום כדי לקבל גישה למשחק מרובה משתתפים מקוון. בעוד על ה-PS3 משחק מקוון ימשיך להיות בחינם, שחקן PS4 שירצה לשחק עם שחקנים אחרים ברשת יצטרך לשלם על מנוי PS Plus, סכום של כ-50 דולר לשנה, בדומה למנוי ה-Live Gold של ה-360 וה-One.

   

  סוני נימקה את השינוי בהשקעות תשתית גדולות לרשת ה-PS4, שאמורה להוות צעד גדול קדימה על פני ה-PSN הנוכחית, ותחרותית מבחינת זמינות, מהירות ותוכן עם השירות של מיקרוסופט.

   

  מנויי PS Plus, שעד כה נהנו ממבצעים תכופים ומשחקים בחינם מדי פעם, ימשיכו לקבל את הבונוסים הבסיסיים הללו, למרות שמספרם צפוי לגדול מאוד

  בעקבות חסימת המשחק אונליין למי שאינו מנוי. מיקרוסופט הכריזה, מצידה, שהיא גם תתחיל לתגמל את מנויי ה-Live Gold במשחקים מתנה - כך שבעצם שירותי הרשת של שתי החברות צפויים להשתוות מבחינת עלות ותגמול בדור הקרוב.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים