שתף קטע נבחר

הסנדק צ'רלי: משפחת אבוטבול רוצה איחוד בברית

אוכל ביתי, מסיבה במשך 5-4 שעות וכמובן צלם שיתעד את האירוע - כך מבקש לחגוג פרנסואה אבוטבול, שמרצה מאסר עולם בגין רצח, את טקס ברית המילה של בנו. גם הסב שמואשם בחטיפת אברך והדוד שסחר בסמים רוצים להגיע

סבא צ'רלי אבוטבול יגיע מכלא רימונים וישמש סנדק, אביב אבוטבול יגיע מכלא אשל ויפגין גינונים של דוד גאה והאב המאושר יארח את כולם בכלא שיטה בחגיגת הברית של בנו - זאת הפנטזיה של פרנסואה אבוטבול המרצה מאסר עולם בגין רצח הנער רענן לוי. אחרי שבית המשפט העליון אסר עליו לצאת למסיבת הברית של בנו שנולד בשבוע שעבר, דורש כעת פרנסואה לקיים את החגיגה בכלא.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

גם הרנו של אברום בורג הושחתה: "זה טרור"

DJ נעצר ל-4 ימים עם 'סם אונס' שהיה טיפות לעין

 

בעתירה שהגיש לבית המשפט המחוזי בנצרת ביקש האב להורות לשירות בתי הסוהר לקיים את טקס ברית המילה במתחם הביקורים החיצוני בכלא שיטה. הוא אף ביקש לאשר לקרובי משפחתו להשתתף בטקס.

 

צ'רלי אבוטבול. נכד ראשון (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
צ'רלי אבוטבול. נכד ראשון(צילום: גיל יוחנן)

 

במקביל, הסב צ'רלי אבוטבול שמואשם בחטיפת אברך מירושלים, עתר אף הוא לבית המשפט המחוזי בלוד בבקשה לצאת לחגיגת הברית של נכדו. גם הדוד אביב אבוטבול המרצה מאסר בגין החזקת מטען חבלה ואספקת סם הגיש עתירה בנושא לבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

 

"רוצה ארוחה חגיגית" 

בעתירה שהגיש באמצעות סנגורו עו"ד משה שרמן, מבקש פרנסואה אבוטבול לקיים טקס ברית מילה כפי שנהוג בדת היהודית ובהשתתפות בני משפחתו הקרובים. עוד נאמר בעתירה

כי פרנסואה רוצה לקיים ארוחה חגיגית ומבקש להכניס קייטרינג שיאושר על-ידי שירות בתי הסוהר או לחלופין להביא אוכל ביתי. הוא גם מבקש לאשר את צילום האירוע ולקיים את החגיגה במשך 5-4 שעות.

 

עו"ד שרמן ציין בעתירה שהגיש בשמו של הסב צ'רלי אבוטבול כי "מדובר על נכדו הבכור, והוא צריך להיות הסנדק". משב"ס נמסר בתגובה כי "פרנסואה הגיש בקשה לצאת לחופשה מהכלא על מנת להשתתף בברית המילה של בנו, ובבקשתו דרש גם שאביו צ'רלי ואחיו אביב ייצאו גם הם לחופשה על מנת להשתתף בברית, אך בקשתו נדחתה. לאחר מכן הגיש בקשה נוספת לצאת בליווי של סוהרים לברית, אך גם בקשה זו שלו נדחתה. עד כה לא הגיש פרנסואה בקשה שהברית תיערך בין כותלי כלא שיטה שבו הוא מרצה את מאסרו, וכאשר תוגש היא תיבחן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הסבא יחגוג עם הנכד? צ'רלי אבוטבול
צילום: מוטי קמחי
האב הגאה. פרנסואה אבוטבול
צילום: גיל יוחנן
הדוד. אביב אבוטבול
צילום: אלעד גרשגורן
עו"ד משה שרמן
צילום: מוטי קמחי
מומלצים