שתף קטע נבחר

גיבורים: אמריקנית וסינים הצילו ילדים שנפלו. צפו

מורה מברוקלין זיהתה תינוק בן שנה מתנדנד על מדרגות החירום והצליחה להצילו. "פשוט קיוויתי לטוב וזרועותיי חיכו לו", אמרה. בסין הצילו עוברי אורח את חייה של בת שנתיים שנפלה מקומה 5

כריסטינה טורה עברה ברחוב במקרה ולפתע נתקלה במחזה מבעית: בקומה השנייה של בניין המגורים שלידה נתלה תינוק בן שנה ממדרגות החירום. רגליו התנדנדו באוויר, ידיו אחזו בסורגי המתכת. היא התקשרה למוקד החירום של משטרת ניו יורק. ואז, נפילה.

 

צפו בגיבורת היום האמריקנית. למטה: הסרטון הדרמטי מסין

 

"בכנות, בכלל לא הרגשתי את משקלו. הוא היה קל כנוצה", אמרה לרשת CNN גיבורת היום בניו יורק, מורה בבית ספר יסודי ובתו של ג'ו טורה, מנג'ר הניו יורק יאנקיס בעבר.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

השיחה שסייעה באיתור העד: "שכח את המצית"

נחשים בתוך הכנרת: "עצומים, זה מפחיד ומסוכן"

 

לדבריה, היא חלפה במקום והסתכלה במקרה למעלה. "התקשרתי 911 והבאתי את עצמי למצב שבו אוכל לתפוס אותו אם ייפול. ראיתי אותו נתלה על עמוד ואמרתי בקול: 'בבקשה תישאר למעלה'. בשנייה שבה הוא החל ליפול, פשוט קיוויתי לטוב וזרועותיי חיכו לו".

 

שניות ספורות אחר כך, התינוק בכה בזרועותיה ומפיו ירד דם, לאחר שנחבט בברזל במהלך הנפילה. אביו ירד בריצה וחיבק את טורה. חקירה משטרתית העלתה כי התינוק זחל החוצה מהדירה דרך חרך קטן ליד המזגן, שכוסה בפלסטיק. הוא הועבר לבית חולים סמוך ושוחרר משם כעבור שעות ספורות. הוריו הואשמו בהזנחה. ילדיהם האחרים - בני 2, 3 ו-5 - הועברו לטיפול גורמי הרווחה.

 

"אני מאוד גאה בבתי. למזלו של התינוק, היא הייתה שם ברגע הנכון כדי לתת יד", אמר אביה של טורה, בעוד בתו קשרה בין קריירת הבייסבול העשירה שלו לבין המקרה: "אני חושבת שקיבלתי את קוארדינציית העין-יד שלי מאבי", סיכמה.

 

זה לא היה המקרה היחיד השבוע שבו עוברי אורח הצילו חיי פעוט. בסין עובדי דואר שלקחו הפסקה קלה שמעו רעש מהקומה החמישית וראו בת שנתיים שהתעוררה משינה זוחלת לעבר חלון פתוח. בזמן שהעובדים ניסו למצוא דרך לעזור לה, נפלה הפעוטה - אבל העובדים היו במקום כדי להציל אותה. היא רק נפגעה קלות בעינה, שניים מהעובדים נפצעו אף הם באורח קל. צפו בסרטון הדרמטי.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים