שתף קטע נבחר

20 שנה לזקרו: ג'ון בוביט "שיפר את חיי המין"

ברגע טרגי ומצמרר הפך ג'ון ויין בוביט לכוכב עולמי. רעייתו לורנה טענה שהוא בוגד בה וכרתה את איבר מינו. בתום ניתוח מורכב האיש חזר לחיי מין פעילים ואף כיכב בסרטי פורנו. אחרי 20 שנה הוא משחזר: "חשבו שזאת בדיחה, אבל דיממתי למוות"

"הרופאים אמרו לי שלעולם לא אהיה מסוגל לקיים שוב יחסי מין, כי הפציעות שלי היו כל כך קשות. אבל הוכחתי להם שזה לא נכון, ולראיה מאז האירוע שכבתי כבר עם 70 נשים". ג'ון בוביט (46) ורעייתו לורנה (43) זכו לפני 20 שנה בדיוק לפרסום תקשורתי רחב היקף לאחר שהאישה כרתה את איבר מינו של בעלה. בראיון ל"סאן" הבריטי חזר הבעל המותקף לשחזור הלילה המבעית וסיפר על קורותיו מאז.

 

עוד חדשות מהעולם ב-ynet:

מו"מ לשלום? הותקף ארמון הנשיאות באפגניסטן

עגלת קניות שהידרדרה דרסה אישה למוות. צפו

 

הטרגדיה שפקדה את בוביט אירעה ב-23 ביוני 1993. האישה לורנה נטלה סכין מטבח באורך של כ-25 סנטימטרים ובעודו ישן חתכה את איבר המין של בעלה. האיש ההמום הצליח לעצור את הדימום ובתום ניתוח מורכב שארך 10 שעות חובר הפין הכרות בהצלחה. לורנה, שטענה כי בעלה בגד בה וכפה עליה יחסי מין בניגוד לרצונה, שוחררה ממעצר מחמת אי שפיות.

 

ג'ון ולורנה, ביום הנישואים ()
ג'ון ולורנה, ביום הנישואים

 

בוביט הצליח להתאושש מהטראומה, כיכב כאמור בסרטי פורנו, נישא פעמיים נוספות ואף נעצר כמה פעמים בגין תקיפת נשים לפני שגילה את האל ושינה את דרכיו. בוביט, ששמו הפך לשם נרדף לתקיפה מינית אכזרית, מבקש לקבל חמלה: "אנשים חושבים שזה הכול בדיחה אחת גדולה, אבל כמעט דיממתי למוות".

 

בבואו לשחזר את הלילה הקשה בחייו הוא מספר כי "אחרי שהסכין פילחה את הפין איבדתי כמות עצומה של דם. בשלב מסוים התעלפתי וכשהתעוררתי כבר מצאתי את עצמי בחדר הניתוח. הרופאים היו צריכים לצרף מחדש את כל קצות העצבים והרקמות. זה היה ניתוח מאוד מורכב. במשך חודשיים הייתי צריך ללכת עם קטטר לשירותים".

הפסיקה שאחרי הכריתה. לורנה בבית המשפט ()
הפסיקה שאחרי הכריתה. לורנה בבית המשפט

 

בוביט חשש שלא יוכל לקיים יחסי מין לעולם. "רק שלושה שבועות אחרי הניתוח, אחרי שהאחיות החליפו את התחבושות, הרגשתי לפתע עקצוצים. זה לא היה מושלם, אבל זה היה שם. הייתי כל כך נרגש שהתקשרתי לאימא שלי. היא הייתה מאוד נבוכה ואמרה: 'אל תספר לי את זה, תספר את זה לאבא שלך'. שלושה חודשים לאחר מכן פגשתי נערה בבר, היא ידעה מי אני ועשיתי את מה שבא באופן טבעי. פחדתי שזה לא יעבוד ושאיבר המין שלי לא יתפקד ב-100 אחוז, אבל זה היה בסדר".

 

במבט לאחור נזכר בוביט כי ל"גבריות" שלו לקח שנתיים להחלים באופן מלא. לדבריו, "להיות האיש הכי מפורסם עם איבר כרות, יש לזה יתרונות. זה בהחלט לא הזיק לחיי האהבה שלי ולמעשה זה שיפר אותם. אני מניח שיש נשים שעפו על עצמן אחרי שסיפרו ששכבו עם ג'ון ויין בוביט". המקרה המזעזע הפך את בוביט לסלבריטי בקנה מידה עולמי. תוכניות רדיו וטלוויזיה רבות ביקשו לראיין אותו.

 

ה"מוניטין" שרכש לעצמו הוביל אותו להשתתפות בכמה סרטים למבוגרים בלבד. בשנת 94' הוא נכלא למשך 15 ימים בגין תקיפת צעירה שהייתה ארוסתו. ב-2001 הוא נישא לאשת עסקים, אולם השניים נפרדו כעבור 23 ימים בלבד. ב-2002 הוא נישא בשלישית, אך כעבור שנתיים גם הנישואין האלה התפרקו, לא לפני שבוביט נעצר בגין תקיפת אשתו.

 

כעת בוביט מתעקש להדגיש שהימים הקשים חלפו. לפני שנתיים הוא שב למולדתו בניו יורק. הוא הידק את אמונתו באל, מקפיד ללכת לכנסייה ומתפרנס מעבודה כנגר וכנהג לימוזינה. הוא גם חובק מערכת יחסים חדשה עם אישה שאותה הוא מגדיר "אהבת חיי". השניים מתכננים להתחתן. בזמנו הפנוי הוא כותב אוטוביוגרפיה, שבמסגרתה חקר מקרים שבהם נשים כרתו את איבר המין של בני זוגם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים