שתף קטע נבחר

בעלי המועדון בתל אביב: "מה זה 'אולי נאנסתי?'"

פרשת האונס לכאורה במועדון אלנבי 44: הבעלים גיל קלאוס, שנעצר בחשד לשיבוש חקירה, מתעקש ששיתף פעולה עם השוטרים. על התלונה של הבנות: "אני מאמין לעובדים שלי שהמין היה בהסכמה. אחת מהן נבהלה אחרי ואמרה שאולי נאנסה"

"העובדים שלי אומרים שיחסי המין היו בהסכמה ואני מאמין להם. אחת משתי הבחורות אמרה ש'אולי' אנסו אותה. מה זה 'אולי'? בחיים לא שמעתי דבר כזה". גיל קלאוס הוא בעלי המועדון אלנבי 44 בתל אביב, שבו לכאורה נאנסו בשבוע שעבר שתי נערות בנות 17 על ידי עובדי המקום. קלאוס נעצר בחשד לשיבוש ראיות הקשורות בחקירה, ולאחר מכן שוחרר למעצר בית. בשיחה עם ynet הוא מכחיש היום (ג') את החשדות ומוכיח לטענתו ששיתף פעולה עם המשטרה באופן מלא.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

ביום ראשון השבוע נעצר עובד המועדון בחשד למעורבות באונס ואחריו נעצר קלאוס, כאמור בחשד לשיבוש חקירה. הנערות נמצאו מעולפות ברחוב יונה הנביא בתל אביב, ואחת מהן סיפרה לשוטרים כי היא חושבת שנאנסה במועדון.

 

המשטרה עצרה את קלאוס אחרי שלטענתה הוא לא מסר את מצלמות האבטחה. הוא עצמו מכחיש מכל וכול: "נתתי להם את מצלמות האבטחה מיד כשביקשו, בלי צו. לא היה שום מצב שאמרתי שאני לא מוכן לתת. נתתי להם הכול. יותר מזה, למחרת הגעתי למשטרה לראות אם צריכים עוד משהו, כי שמעתי מה קרה ואני מגנה דברים כאלה, אז אמרו לי שם 'אם אתה כבר כאן, בוא נעצור אותך, נראה לתקשורת שאנחנו עושים משהו'".

  

לטענת קלאוס, בליל האירוע הוא שהה במועדון רק עד 2:00 לפנות בוקר, בעוד האונס לכאורה התרחש כמה שעות לאחר מכן. "לא ראיתי את הבחורות", הוא מסביר. "המקום נסגר ב-6:00 ואז העובדים מתחילים בניקיונות וגם שותים קצת. הבנתי שהבנות נכנסו אחרי הפעילות כי הן אמרו שהן מכירות את הברמן".

 

קלאוס. "מאמין לעובדים שלי שאמרו שזה היה בהסכמה" (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
קלאוס. "מאמין לעובדים שלי שאמרו שזה היה בהסכמה"(צילום: אבי מועלם)

 

קלאוס הוסיף שהוא מאמין לעובדים שלו שחשבו שהנערות היו בנות 21: "לפי העובדים שלי, יחסי המין היו בהסכמה. וגם אחת משתי הבנות אומרת ככה. השנייה פשוט אמרה 'אני לא מרגישה טוב', וזרקה איזה משפט על אונס ואז הכול התגלגל. משמועות הבנתי שהיא דתייה וכנראה פחדה שזה יפגע בה. אז היא אמרה 'הייתי שיכורה, אולי אנסו אותי'.

מה זה אולי? בחיים לא שמעתי דבר כזה". 

 

אז למה פיטרת את העובדים?

"כי הם הכניסו בנות למקום אחרי הסגירה".

 

קלאוס מוסיף: "יש כל מיני מקרים שמכירים פה בנות. אני מעסיק אנשים יפים. גם את החברה שלי הכרתי פה. דברים קורים, אבל אין דבר כזה שנכנסים קטינים. יש סלקטור בכניסה ובלי תעודת זהות אף אחד לא נכנס. עד כמה שהבנתי, העובדים שלי שמחים על צילומי האבטחה כי זה יוכיח את חפותם".

 

בינתיים המועדון סגור וקלאוס ממתין לדיון במשרד רישוי עסקים בעיריית תל-אביב. "בגלל עובד שניצל את המצב שיש לו מפתח פוגעים לי בהכנסות", הוא מסכם ותוהה: "גם את עזריאלי היו סוגרים אם היו שם מכות?".

 

את קלאוס מייצג עו"ד צפריר יגור, שאמר: "לא ברור לי מדוע הוא נעצר. מרשי שיתף פעולה באופן מלא ולא ביצע שום עבירה. נתן להם את המצלמות מיד ולא כפי שציינו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גיל קלאוס. "נתתי את המצלמות בלי צו"
צילום: אבי מועלם
צילום:ירון ברנר
המועדון אלנבי 44
צילום:ירון ברנר
עו"ד צפריר יגור
מומלצים