שתף קטע נבחר

פוליטיקאי בריטי: איבדתי את בתוליי עם חייזר

פוליטיקאי בריטי ממפלגת הלייבור טען השבוע כי איבד את בתוליו עם חייזר כשהיה בן חמש, וכי הוא נוהג לקיים יחסי מין עם חייזרים כארבע פעמים בשנה. בתוכנית טלוויזיה בערוץ ITV הסביר הפוליטיקאי סיימון פרקס, חבר מועצת וויטבי שבצפון יורקשייר, כי חייזרים ביקרו אותו מאז שהיה ברחם אמו, וכי הוא אינו פוחד מהם.

 

עוד חדשות מהעולם :

 

ה"דיילי מייל" הבריטי דיווח כי פרקס הסביר שהחייזרים הנוהגים לבקר אותו הם ירוקים וגובהם מעט יותר משני מטרים. הוא גם הציג ציור של חייזר ספציפי המגיע לבקרו לעתים קרובות, ותיאר כיצד ב-1965, כשהיה בן חמש או שש, איבד את בתוליו לאחד החייזרים.

 

הפוליטיקאי הבריטי (משמאל) וציור החייזר שחוזר ומבקר ()
הפוליטיקאי הבריטי (משמאל) וציור החייזר שחוזר ומבקר

 

"אלה היו יחסי מין עם הולוגרמה של חייזר, כך שלא בדיוק איבדתי את בתוליי... זה כלל שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בהרבה ממה שיש לנו בכדור הארץ או מכל דבר שהצבא חושב שיש לו. עבור החייזרים, גיל אינו העניין, אלא החוויה והנשמות".

 

איש הלייבור הסביר כי החליט לספר את סיפורו משום שהוא רוצה לסלק את הסטיגמה הרווחת בציבור בנוגע לביקורי חייזרים. לדבריו, רבים אחרים נתקלים בחייזרים, ורק אם יעזו להגיח לקדמת הבמה ולחשוף את סיפוריהם - אנשים יוכלו להתמודד עם העובדה שחייזרים קיימים ומגיעים לביקורים בכדור הארץ, מבלי לחשוש שהדבר יחרב את הקריירה שלהם.

 

פרקס מודע לכך שרבים ירימו גבה נוכח דבריו, אולם לאלה החושבים כי הוא אינו כשיר לתפקידו הציבורי, הוא מציע למקד את ביקורתם בחברי פרלמנט מושחתים הגונבים כסף, במקום באנשים כמוהו. לדבריו, אגב, יחסיו עם חברים מכוכב אחר גם הניבו המשך לשושלת: הוא טוען כי הביא לעולם ילדה בשם זארקה עם חייזר שהוא מכנה Cat Queen.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ויש לו גם ילדה מחייזר. איך קוראים לה?
מומלצים