שתף קטע נבחר

נמנע פיגוע: נעצרו עם רובי צלפים ומשתיקי קול

שלושה פלסטינים נתפסו במהלך סריקות אחרי זורקי בקבוקי תבערה. ברשותם נמצאו גם כוונות טלסקופיות, מחסניות ואולר. גורם באיו"ש: "נמנע פה אסון גדול"

כוח מג"ב עצר אמש (ה'), סמוך לכפר אל חאדר ביהודה ושומרון, שלושה פלסטינים. ברשותם של הפלסטינים נמצאו רובי צלפים, כוונות טלסקופיות, משתיקי קול, מחסניות עם תחמושת ואולר. העצורים הועברו לחקירה במחלקת הפח"ע במחוז ש"י, ולחוקרים סיפרו השלושה כי הם תכננו לבצע בקרוב פיגוע.

 

עוד בחדשות ynet:

 

הנשק התגלה במהלך סריקות שנערכו בכפר אחרי זריקת בקבוק תבערה לעבר רכב של מג"ב. הכוחות הבחינו בשלושה נוסעים ברכב שעוררו את חשדם והורו להם לעצור. הם מצאו על גופם וברכב כלי נשק, אולר וכוונות טלסקופיות. החוקרים בודקים אם לעצורים היו תוכניות ויעדים ספציפיים לביצוע הפיגוע.

 

כלי הנשק שנתפסו. מעורר דאגה ()
כלי הנשק שנתפסו. מעורר דאגה

 

גורמי הביטחון באזור יהודה ושומרון שמים באחרונה דגש על מניעת פיגועי ירי וסיכולם, לאחר שבתקופה האחרונה אירעו שישה פיגועי ירי. במשטרה, בצה"ל ובמג"ב מודאגים מאוד מתפיסת רובים עם משתיקי קול, שלהשקפתם עשויים לשמש לפיגועים מורכבים יותר.

 

"אנחנו תמיד נמצאים בכוננות, אבל ברור שאנחנו מוטרדים מהאמצעים שנתפסו וממה שהמחבלים היו עלולים לבצע", אמר גורם באיו"ש. "ממה שעולה כרגע נראה שנמנע פה אסון גדול. צריך לשבח את הלוחמים על העבודה היסודית שלהם".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כלי הנשק. נתגלו במהלך סריקות
מומלצים