שתף קטע נבחר

רמון לא רצה לדבר על ברק

השר חיים רמון נפגש הבוקר עם תלמידי תיכון "אוהל שם" ברמת גן וסיפר כי לא יופיע בתשדירי התעמולה מאחר וביקש לתקוף את שרון והצוות המקצועי רצה ממנו "מילה טובה על ברק"

ראש הממשלה, אהוד ברק הבטיח אמש (יום ג') בתשדירי התעמולה להתייעץ יותר עם שריו הבכירים, ואף ציין את פרס, בורג ושריד. חיים רמון לא הוזכר ביניהם והוא גם לא יופיע בתשדירים.
"לא הזמינו אותי" אומר השר רמון, בראיון לעיתונאים מייד לאחר שדיבר היום עם תלמידי תיכון "אוהל שם" ברמת גן. רמון רצה לדבר בתשדירים על שרון ואילו הצוות המקצועי רצה ממנו מילה טובה על ברק. המשא ומתן הקצר הסתיים בחזרתו של רמון לחדרה, חולון ובת ים - האזורים עליהם הופקד במערכת הבחירות.

"אני לא מבקר טלוויזיה"

כשנשאל על ידי העיתונאים מה דעתו על תשדירי ה'עבודה', ענה רמון כי "אני מקווה שהם היו טובים. לשאלה הבאה בבקשה". "האם חשבת שהם טובים?", הוא נשאל וחזר שוב: "אני לא מבקר. לשאלה הבאה בבקשה". בתשובה לשאלה, האם האמין לנאומו של פרס, השיב רמון בציניות כי "אני תמיד מאמין לפרס".
רמון גזר על עצמו שתיקה תקשורתית בשבועות הקרובים. הוא לא רוצה לדבר על פרס, ברק, ואפילו - הוא לא רוצה לדבר על עצמו. על שרון, לעומת זאת, הוא מוכן להרחיב את היריעה בפני תלמידי תיכון "אהל שם", לשם הגיע הבוקר.
שעה ארוכה נאם בפניהם עד כמה זה חמור ששרון אינו פורס את משנתו המדינית וטען כי ברור לשרון שאם יעשה זאת - יפסיד את הבחירות.
כשאחד התלמידים שאל אותו: "אז למה אתה לא מדבר על ברק?", ענה רמון כי נראה לו שהשאלה מוזרה. "ברק אומר את דעותיו כל הזמן, אני לא צריך לספר עליהן", פתר את הסוגייה רמון.
על שאלה בעניין מועמדותו של פרס אמר רמון כי "אני לא אפול למלכודת הזאת. כל מי שמדבר ועוסק בענייני פרס מכתיר את שרון. הסוגיה הזו לא קיימת על סדר היום".
רמון אמר לתלמידים שאסור לחתום על הסכם בזמן בחירות. לדבריו, אם תפרוץ מלחמה בעקבות אי הסכמה עם הפלסטינים על זכות השיבה - העם יהיה מאוחד בהתנגדותו לחזרת הפליטים, "אך אפילו לא חצי עם יהיה מוכן למלחמה בגלל נצרים", אמר רמון
על שרון אומר רמון לתלמידים כי "שרון לא מכבד אתכם, כי הוא מסתיר מכם את מי שהוא באמת", אלא שכשרמון עצמו נשאל בסיום ההרצאה על ידי העיתונאים, מה היא דעתו על ברק, הוא השיב: "נו, מספיק" ומיהר להסתלק.
.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
לא יופיע בתשדירים. רמון
צילום: שאול גולן
מומלצים