שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ט"ו באב: מי עושה יותר סקס - רווקים או נשואים?

  יותר ממחצית הישראלים לא מסתפקים בחיי מין משעממים ודואגים לגוון את הסקס במשחקי תפקידים, באביזרים ובקיום יחסים במקומות לא שגרתיים. באופן מפתיע, דווקא רווקים עושים פחות סקס מנשואים. לכבוד ט"ו באב - סקר הסקס של ישראל

  מסתבר שרוב הישראלים אוהבים להשתובב במיטה. גם אתם? סקר חדש שנערך לקראת ט"ו באב מגלה כי 55% מאיתנו נהנים לשדרג את חיי המין עם אמצעי אווירה כמו נרות ומוזיקה, סקס במקומות לא שגרתיים, שימוש באביזרי מין ומשחקים מקדימים למיניהם. עם זאת, רק 10% עושים זאת בתדירות גבוהה.

   


  גם אתם רוצים להחיות את הסקס?

   

  על פי תוצאות הסקר, שנערך בקרב מדגם מייצג באוכלוסייה בארץ, קצת יותר משליש מהישראלים (35%) עושים סקס יותר מפעמיים בשבוע, ובניגוד לדימוי ההולל מתברר כי רווקים דווקא עושים פחות סקס: רק 14% מהם מקיימים יחסי מין בתדירות גבוהה, לעומת 40% מאלה שנמצאים בזוגיות קבועה.

   

  בהתאם למספרים האלה, מי שנמצא בזוגיות גם מרוצה יותר מחיי המין שלו - 59% שבעי רצון במידה רבה, לעומת 26% בלבד מהרווקים. ככלל ניתן לומר שרוב הישראלים - 53% מהם - מרוצים במידה רבה מחיי המין שלהם, ובמיוחד נשים, שם מרוצות 57% לעומת 49% בלבד בקרב הגברים.

   

  אז מי מעדיף להקפיץ קצת את העניינים בחדר המיטות? גברים אוהבים יותר משחקי תפקידים, 18% מהגברים מול 10%, וכך גם סקס במקומות לא שגרתיים - 40% מהגברים לעומת 32% מהנשים. הנשים נהנות יותר להשתמש באביזרי מין, 34% לעומת 22% בלבד אצל הגברים.

   

  נתוני הסקר, שנערך על ידי חברת זטא-טולס עבור באייר, יצרנית לויטרה מסיסה לשיפור הזיקפה, מגלים כי רווקים אולי מקיימים פחות יחסי מין - אבל הם שוברים שגרה יותר מאשר אנשים שנמצאים במערכת יחסים מונוגמית: 52% מהם עושים סקס במקומות לא שגרתיים לעומת 33% מהאנשים שבזוגיות, ו-26% מהם נהנים ממשחקי תפקידים במיטה - מול 12% בלבד מאלה שבזוגיות.

   

  הרווקים אף משתמשים יותר באביזרי מין במיטה לעומת אנשים שבמערכת יחסים מחייבת, 12% לעומת 8%.

   

  למשחקי המין יש חשיבות קריטית לשביעות הרצון מהסקס בכלל, מגלים הנתונים, כך שלא מומלץ לוותר על ההשקעה. בקרב מי ששיתף כי הוא משלב משחקים ואביזרי מין במיטה במידה רבה, נרשמה שביעות רצון גבוהה בשיעור של 71%. בקרב מי שלא עושה כך, 44% בלבד טענו שהם מרוצים במידה רבה מחיי המין שלהם.

   


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  נשים נהנות יותר להשתמש באביזרי מין מאשר גברים
  צילום: shutterstock
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים