שתף קטע נבחר

קמבי מתנצל

אחרי שפגע במאמנו, ג'ף ואן גאנדי, התנצל שחקן הניקס, מרכוס קמבי על המקרה. בנוסף הודיע כי הוא מוכן להיענש על האירוע: "זה לא אופייני לי. איבדתי את העשתונות"

מרכוס קמבי, שפגע בטעות במאמנו, ג'ף ואן גנדי, במהלך קטטה עם דני פרי מסאן אנטוניו ספרס התנצל על האירוע. כמו כן הודיע כי הוא מוכן לקבל עונש השעייה.
"אני מתנצל על אובדן קור הרוח, כי זה לא אופייני לי", אמר קמבי והוסיף: "אלה שמכירים אותי מאז שהגעתי לניו יורק, יודעים שאני טיפוס נוח. איבדתי עשתונות כשראיתי דם, וטעיתי".
האירוע החל ברבע הרביעי של משחק הבית של ניו יורק ניקס נגד סאן אנטוניו ספרס (82:104). במהלך מאבק על הכדור החוזר היכה פרי את קמבי בעינו. אחרי שהוזהר על ידי שופט המשחק ונראה היה שהעניינים שבים למסלולם, התפרץ קמבי במפתיע לעבר פרי ושלך אגרוף לאוויר, שפיספס את פרי. קמבי לא הצליח לעצור את תנופת המכה ונפל לעברו של מאמנו, ואן גנדי, שרץ לעברו בניסיון לעצור בעדו. ראשו של קמבי שפגע בראשו של ואן גנדי גרם לחתך מעל עינו של המאמן.
הפגיעה של קמבי בואן גנדי היתה קשה. המאמן נזקק ל-16 תפרים מעל עינו השמאלית. "ראיתי את ג'ף אתמול (ד') והצטערתי בשבילו", סיכם השחקן.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים