שתף קטע נבחר

אזרח זר מואשם באונס נכה: "אני משוגע, רוצח"

כתב האישום שהוגש נגד ברהאנה אטקלטה (24), אזרח זר מסודן, מתאר כיצד הוא ביצע את מעשיו "תוך ניצול אכזרי של נכות המתלוננת". לאחר שפרץ לביתה של האישה בת"א אמר לה: "אני רוצה סקס, אם תוציאי מילה אחת אני הורג אותך"

אישה נכה ישנה בביתה בתל-אביב ולפתע מתעוררת לקול אדם שפרץ לביתה. תוך דקות הפורץ משתלט עליה, חובט את ראשה בעוצמה ברצפה ואז אונס אותה. כך מתואר בכתב האישום שהוגש היום (ב') נגד ברהאנה אטקלטה (24) - אזרח זר מסודן. האיש פרץ לפני שבוע וחצי לביתה של הנכה ולפי כתב האישום לקח סכין גדולה ואיים להרוג אותה אם לא תאפשר לו לבצע בה את זממו.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

נפתלי בנט: תקציב תמורת משאל עם

אבו מאזן: "הסכם עם הישראלים יובא למשאל עם"

 

בכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בעיר צוין כי הפורץ סתם את פיה ואת אפה של הנכה ובאמצעות סכין המטבח איים: "אני סודני, את יודעת מה זה סודני? אני לא בן אדם, אני משוגע, אני רוצח, רצחתי שני אנשים, החלטתי לרצוח עוד שלושה אנשים ולהתאבד, המשטרה רודפת אחריי".

 

המותקפת ניסתה להציע לנאשם כסף אולם הוא דחה את הצעתה, הפיל אותה שוב לרצפה, לקח סכין גדולה יותר ואיים: "אני רוצה סקס, אם תוציאי מילה אחת אני הורג אותך עם הסכין".

 

למרות בקשותיה החוזרות ונשנות, הנאשם נגח בראשה של האישה בכוח כמה פעמים. המתלוננת ניסתה למנוע ממנו לפגוע בה אולם האיש המשיך במעשיו, דרש ממנה את כספה ואמר לה

 שאם ברשותה יותר מ-100 שקלים, הסכום שטענה שיש ברשותה, הוא יהרוג אותה. לאחר מכן נמלט הנאשם מהמקום ואיים על המתלוננת שאם היא תזעיק משטרה הוא יחזור ויהרוג אותה.

 

הסודני מואשם בעבירות של אונס, מעשה סדום, מעשים מגונים ושוד. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים וציינה כי בזירה נמצאה דגימת DNA שלו. בבקשה צוין כי "הנאשם ביצע את העבירות תוך נקיטת אלימות קשה, איומים, הטלת אימה ושימוש בנשק קר, תוך ניצול אכזרי של נכות המתלוננת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"נקט אלימות קשה". הנאשם אטקלטה
מומלצים