שתף קטע נבחר

נסיך בין כוכבים: היורש החדש של בית ווינדזור

האם השעה בה נולד היא שעה שפועלת לטובתו? איזה כשרונות יהיו לו? מה יהיו קשריו עם המשפחה הקרובה והאם הוא יזכה להיות מלך? גילה בויום עם מפה אסטרולוגית מפורטת של הנסיך החדש לבית המלוכה האנגלי

מזל טוב לבית המלוכה האנגלי שקיבל בברכה השבוע את בייבי קמברידג', בנם של הדוכס והדוכסית וויליאם וקייט, נין למלכה אליזבת. הנסיך החדש נולד ביום שני 22.7.2013 בשעה 16:24 בלונדון.

 

הוא נולד בשעה האחרונה של מזל סרטן, שעה טובה להיוולד, יחד עם מרקורי כוכב התקשורת, מרס ויופיטר כוכב ההצלחה שגם הם נמצאים בסרטן. כשכוכבים אלה נמצאים בזוויות הרמוניות לשבתאי בעקרב ולנפטון בדגים, זה יוצר משולש מים יפהפה - מה שאומר שהילד יהיה מאוד קשור לשורשיו, למשפחתו ונראה שהמסורת המשפחתית מלווה אותו תמיד. אין ספק שהוא יהיה בן נאמן להוריו, לטקסים ולמסורת המקובלת, ובליווי סמפטיה רבה ואהבת אנוש.

 

בגלל שכוכבים אלה בבית 8, הוא בית השינויים העמוקים והירושות, כל מה שקשור בהיסטוריה המשפחתית הענפה יגעו ללבו. משפחת המלוכה היא בעלת נכסים רבים והוא צפוי לנהל אותם ביד רמה. כלומר, יהיה לו כשרון רב לכספים, כלכלה ובנקאות. בנוסף, הוא גם יאהב ואף יהנה, מקדמה, מחשבים וטכנולוגיות.

 

יחד עם זאת, הירח שנמצא אצלו בסוף מזל גדי, שזה מזל מאוד רציני וחמור סבר ואפילו זקן ומסורתי, נמצא בבעיה, ולכן יהיה בו מן הניגודים של שמרנות לעומת חדשנות, כשהוא יעדיף לריב ויתעקש על עמדותיו, להן הוא ייחס חשיבות רבה. השמש שלו בבית 9, בית השקפות העולם, מול הירח, מראה שהוא ינסה לפתח השקפות עולם משלו ועצמאות בדעותיו ולא בטוח שיהיה לו קל בתחום זה. בנוסף, כשנולד היה זווית מאוד קשה בשמיים בין אורנוס בטלה ופלוטו השמרן בגדי, כשמוסיפים לקושי זה גם הכוכבים במזל סרטן.

 

יהיה קשור למשפחה ולמסורת הענפה (צילום: AP) (צילום: AP)
יהיה קשור למשפחה ולמסורת הענפה(צילום: AP)

 

הוא גם נולד ביום מאוד מיוחד, מבחינת התאריך העברי שזה ט"ו באב חג האהבה, ותהיה בו מרדנות בעולם האהבה. הוא ימרוד במסגרת ובמסורת, ואולי הוא בהחלט יהיה זה שירצה לבחור את בחירת לבו ולא המסגרת ולכן זה עלול להביא להפתעות עם לא מעט שערוריות.

 

זה הקטן מלך יהיה?

זו שאלה טובה, מאחר והמפה מחולקת לתקופות גיל, כשהחצי השני שייך לגילאים שבין 36 ל-72, השמש בסרטן נמצאת במרומי המפה בסביבות גיל 50 בערך, אך לא לפני גיל זה.

 

בכל אופן הוא עלול די לסבול מתקשורת צהובה ופפארצי, שירדו לחייו, יצרו את צעדיו ויזכירו לו, בכל רגע נתון, את מורשת אבותיו. הוא יהיה נודע בזכות פעיליות ציבוריות, ורצון להיטיב עם מעמד העובדים, כשיחסי אנוש ומשאבי אנוש יהיו נושאים שיעמדו בראש מעייניו, ולכן אפילו יהיה פעיל חברתית ואולי גם פוליטית בגיל 30 ומעלה.

 

גילה בויום , אסטרולוגית בכירה

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
אולי יום אחד הוא יהיה מלך
צילום: רויטרס
גילה בויים
מומלצים