שתף קטע נבחר

פעוטה הושארה ברכב, אזרחים סירבו לחלצה

אישה שצעדה בראש העין דיווחה למשטרה על פעוטה בת שנה וחצי שננעלה ברכב. שוטרים ביקשו ממנה ומעוברי אורח אחרים לנפץ את שמשות הרכב, אך הם סירבו. בסופו של דבר שוטרים שהוזעקו למקום חילצו את הפעוטה שלא נזקקה לטיפול רפואי. האם הסבירה: "רק הלכתי להביא מפתח"

הפעם זה נגמר בשלום, אבל מנגד הנציח אדישות בלתי מוסברת: פעוטה בת שנה וחצי הושארה אחר הצהריים (יום ב') ברכב נעול בראש העין למשך 20 דקות. עוברי אורח שנקלעו למקום סירבו לנפץ את שמשות הרכב ורק לאחר מכן ניפצו שוטרים שהגיעו לזירה את השמשות וחילצו מתוכו את הפעוטה. צוות של מד"א ירקון בדק את הפעוטה אולם היא לא נזקקה לטיפול רפואי. אמה של הפעוטה הבחינה בנעשה ועם הגעתה למקום אמרה לשוטרים: "רק הלכתי להביא מפתח".

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

למרות 33 קורבנות בעשור: מאבטחי בתי ספר ימשיכו לקחת נשק הביתה

הקצין שהורד מהאוטובוס: "השפלה איומה"

 

תושבת העיר שצעדה ברחוב שדרות הציונות הבחינה בפעוטה ברכב נעול ומיהרה לדווח על כך למשטרה. בתחנה ביקשו מעוברת האורח לשבור את שמשות הרכב כדי שמצבה של הפעוטה לא יחמיר. האישה סירבה לבקשה וגם עוברי אורח אחרים שהגיעו למקום סירבו לעשות זאת. שוטרי תחנת ראש העין שיצאו למקום עם קבלת ההודעה הראשונה ניפצו את השמשות ללא היסוס וחילצו כאמור את הפעוטה מהרכב.

 

במשטרה אומרים כי הפעוטה הייתה על סף עילפון עקב החום הכבד ששרר ברכב. עם זאת, הצוות הרפואי שבדק את הפעוטה קבע כי היא לא נפגעה. במשטרה אמרו כי הם רואים את המקרה בחומרה ובשל כך החליטו לזמן את האם לחקירה.

 

 (צילום: גיל יוחנן, ירון ברנר, דודי ועקנין, אתר פאנט) (צילום: גיל יוחנן, ירון ברנר, דודי ועקנין, אתר פאנט)
(צילום: גיל יוחנן, ירון ברנר, דודי ועקנין, אתר פאנט)

 

במקרה אחר שאירע מוקדם יותר היום צלצל אב למוקד המשטרה והודיע כי בתו הפעוטה בת השנה ותשעה חודשים נעלה את עצמה ברכב ברחוב הגלבוע במבשרת ציון. שוטרים במוקד הורו לאב לנפץ את החלון בעזרת אבן, אולם רגע לפני שהאב עשה זאת, הפעוטה לחצה על השלט והצליחה לפתוח את הנעילה האוטומטית. האב הוציא את הפעוטה, שלא נזקקה לטיפול רפואי.

 

גם ליד אשקלון הוזעקו היום שוטרים וצוותי מד"א בעקבות קריאה

 על "ארבעה ילדים שננעלו ברכב". אלא שעם הגעת השוטרים למתחם קניות בצומת סילבר התברר כי מדובר בהערכה מוטעית של אזרחים. צוותי הרפואה והשוטרים עזבו את המקום לאחר שהבינו כי הוזמנו שלא לצורך.

 

באחרונה מתו שלוש פעוטות שנשכחו ברכב. באמצע יולי מתה פעוטה בת שנתיים שנשכחה ברכב ביישוב דולב ויום קודם לכן מתה תינוקת בת חמישה חודשים שנשכחה ברכב ביישוב שילה. בתחילת יולי מתה תינוקת בת תשעה חודשים שנשכחה ברכב ברמת גן.

 

Read this article in English

 

 

בהכנת הכתבה השתתפו נועם (דבול) דביר ונרי ברנר
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
אדישות בלתי מוסברת (ארכיון)
צילום: גיל יוחנן
מומלצים