שתף קטע נבחר

בקרוב: כ-400 מעונות סטודנטים בדרום ת"א

עיריית ת"א אישרה הקמת 372 מעונות לסטודנטים של המכללה האקדמית תל-אביב-יפו. המעונות ייבנו ב-3 בניינים ברחובות עזה וחבר הלאומים ביפו

עוד תוכנית מבית היוצר של עיריית תל-אביב אושרה היום (ד'), זמן קצר לפני הבחירות לרשויות המקומיות. אחרי שאישרה מוקדם יותר את הקמת המגדל הגבוה בישראל במתחם הקריה, התפנתה הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה תל-אביב לאשר תוכנית להקמת מעונות סטודנטים במכללה האקדמית תל-אביב-יפו. כעת ממתינים להחלטת הוועדה המחוזית.

 

עוד על מעונות סטודנטים בת"א בערוץ הנדל"ן :

 

התוכנית כוללת הקמת 372 חדרי מעונות, המיועדים ללמעלה מ-400 סטודנטים ב-3 בניינים, בשטח הנמצא בבעלות העירייה ורשות מקרקעי ישראל בסמוך לרחובות עזה וחבר הלאומים ביפו.

 

מהעירייה נמסר כי הקמת המעונות תתאפשר כתוצאה מקבלת מענק מצד המדינה לצורך בנייתם וכי בחודשים הקרובים ייצא מכרז הבנייה. 

 

הדמיית מתחם המעונות החדש (הדמיה: אלדן אדריכלים) (הדמיה: אלדן אדריכלים)
הדמיית מתחם המעונות החדש(הדמיה: אלדן אדריכלים)

 

המטרה: מגורים נמוכים ממחירי השוק

בוועדה המקומית הסבירו כי הקמת המעונות על ידי המכללה האקדמית תל-אביב-יפו, בשיתוף העירייה, היא "חלק מהמדיניות העירונית למציאת פתרונות למצוקת הדיור בעיר, בין היתר עבור אוכלוסיית הסטודנטים". יצוין כי בימים אלה מוקם מתחם מעונות סטודנטים חדש שיכלול כ-1,100 חדרי מעונות סמוך לאוניברסיטת תל-אביב, על קרקע שהעמידה העירייה לרשות האוניברסיטה.

 

מהעירייה נמסר כי בשיתוף המכללה האקדמית תל-אביב-יפו ואוניברסיטת תל-אביב, היא מחלקת מאות מלגות דיור לסטודנטים המתגוררים בשכונות דרום העיר.

 

לדברי העירייה, בשנתיים האחרונות חולקו כ-450 מלגות בסך כ-10,000 שקל כל אחת, וחלוקת המלגות היא חלק מהמדיניות העירונית להנגיש לצעירים, ובמקרה זה לסטודנטים, מגורים הנמוכים ממחירי השוק ולחזק את השכונות הדרומיות בעיר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המכללה האקדמית תל-אביב-יפו. בקרוב יהיו גם מעונות
מומלצים