שתף קטע נבחר

בהלת המגדלים: 50 קומות ייבנו באבן גבירול

קבוצת חג'ג' השלימה את רכישת מתחם סומייל בפינת הרחובות אבן גבירול וארלוזורוב בתל-אביב, שיכלול מגדל בגובה 50 קומות עם 200 יחידות דיור. מדובר באחד מתוך 4 מגדלים במתחם, שלדברי הקבוצה יהיו מהגבוהים בעיר

ממשיכים עם הבנייה לגובה: אחרי שאתמול אישרה הוועדה המקומית תל-אביב תוכנית להקמת המגדל הגבוה ביותר בישראל שיכלול 80 קומות, הודיעה היום (ה') קבוצת חג'ג' כי השלימה את מלוא זכויות הבנייה במתחם סומייל בפינת הרחובות אבן גבירול-ארלוזורוב בעיר, במסגרתה תקים מגדל מגורים גבוה לא פחות - עם 50 קומות.

 

כתבות נוספות על מגדלים בערוץ הנדל"ן :

 

לפני כחצי שנה רכשה קבוצת הנדל"ן, בשליטת האחים צחי ועידו חג'ג', 52% מהקרקע מחברת יורוקום. אמש רכשה הקבוצה את 48% הקרקע הנותרים מחברת שורקה בעלות של 81 מיליון שקל. העלות הכוללת של העסקה עומדת על 185 מיליון שקל ובמסגרתה יוקמו לא פחות מ-200 יחידות דיור באזור המבוקש.

 

לדברי האחים חג'ג', הקרקע כולה מתפרשת על פני שטח של 3,167 מ"ר והמגדל יכלול 30,655 מ"ר של שטחים עיליים, בנוסף למעל 300 מ"ר של שטח מסחרי, עם חזית לרחוב אבן גבירול וכן לא פחות מ-6 קומות של חניה תת-קרקעית.

 

הדמיות המגדל. מהגבוהים בתל-אביב (הדמיה: View Point) (הדמיה: View Point)
הדמיות המגדל. מהגבוהים בתל-אביב(הדמיה: View Point)

 (הדמיה: View Point) (הדמיה: View Point)
(הדמיה: View Point)

 

אחד מתוך ארבעה מגדלים באבן גבירול

המגדל הוא אחד מבין 4 מגדלים סמוכים ודומים שייבנו באזור, ובחברה טוענים כי הם עתידים להיות מבין הגבוהים בעיר ללא הפסקה. המגדלים ישכנו כולם במתחם המצוי בין הרחובות אבן גבירול ממערב, ז'בוטיסקי מצפון, ארלוזרוב מדרום ובן סרוק ממזרח. המתחם יכלול שטחים פתוחים ירוקים נרחבים ומוסדות ציבור לרווחת הדיירים.

 

מקבוצת חג'ג' נמסר: "פרויקט סומייל יהיה סמל היוקרה בתל-אביב, הן בשל מיקומו המיוחד והן בשל מאפייני התכנון שלו והיותו מגדל מגורים המתנשא לגובה של 50 קומות. בכוונת הקבוצה להקים פרויקט מהיוקרתיים ביותר שראתה העיר תל-אביב, בתכנונו של האדריכל משה צור. הקבוצה מקדמת כעת את קבלת היתר הבנייה, ושיווק המגדל יחל בחודשים הקרובים".

 

קבוצת חג'ג' בונה כיום כ-60 פרויקטים באזורי הביקוש בגוש דן. בין יתר הפרויקטים של הקבוצה ניתן למנות את מגדלי המשרדים היוקרתיים "מגדלי הארבעה" ברחוב הארבעה; מגדל "מאייר ברוטשילד"; מגדל "H-TOWER" במתחם רסיטל; "מגדל שד"ל" ברוטשילד; מגדלי המגורים "מגדלי הצעירים" ברחוב בגין; "מגדלי תל אביב" בנחלת יצחק; פרויקט "פורט" בנמל תל אביב ועוד. כמו כן, הקבוצה התקשרה עם 51 בניינים בתל-אביב לביצוע עסקאות תמ"א 38.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: View Point
הדמיית מתחם סומייל באבן גבירול. מגדל סומייל יכלול 50 קומות
הדמיה: View Point
מומלצים