שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הישיבה ליישום דו"ח זליכה תתקיים בהרכב חסר
  נציגי ההתאחדות לכדורגל והמינהלת הודיעו כי לא יוכלו להגיע לדיון השני של צוות ההיגוי. מההתאחדות נמסר: "זה עניין של לוחות זמנים"

  צוות ההיגוי שהקימה השרה לימור לבנת ליישום דו"ח זליכה, יתכנס מחר לדיון נוסף ושני במספר. בשבוע שעבר קיים הצוות ישיבה ראשונה, בהשתתפות מ"מ מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, עו"ד רותם קמר, יו"ר המועצה להסדר הימורים בספורט (הטוטו), צחי פישביין, מנכ"ל המועצה יצחק לארי וראש מנהל הספורט במשרדה של השרה, ד"ר אורי שפר. בנוסף לחברי הצוות, נכחו בישיבה עו"ד הדס פרבר, היועמ"ש של משרד הספורט ועו"ד משה אביבי היועמ"ש של ההתאחדות לכדורגל.

   

  מהפכה בכדורגל? הדיווחים האחרונים:

  יעקב שחר תוקף את הטוטו

   

  נציגי ההתאחדות לכדורגל לא מתכוונים להגיע לישיבה מחר. מההתאחדות נמסר בתגובה: "זה עניין של לוחות זמנים, אנחנו משתתפים בישיבות ונוטלים חלק וכך זה יימשך". גם נציגות של מנהלת ליגת העל לא תגיע, כפי שהחליטו ראשי הקבוצות.

   

  לימור לבנת. במשרד התרבות והספורט הביעו פליאה (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  לימור לבנת. במשרד התרבות והספורט הביעו פליאה(צילום: יח"צ)

   

  בסביבת השרה מעוניינים מאוד ליישם את עיקרי דו"ח זליכה ונחושים למרות היעדרות נציגי ההתאחדות והמינהלת היום להמשיך ביישום מסקנות והמלצות הדו"ח.

   

  ממשרדה של השרה לימור לבנת נמסר היום בצהריים: "הישיבה של צוות ההיגוי תתקיים מחר, כפי שתוכנן". לשאלת ynet ספורט האם הישיבה תתנהל ללא נציגי ההתאחדות לכדורגל והמינהלת, נמסר בתגובה: "הישיבה תתקיים בכל מקרה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים