שתף קטע נבחר

בקר ה-Xbox One: מבט מקרוב

ממנועי רטט משוכללים, תגובות פיזיות של הבקר דרך שינוי גובה הכפתורים והגברת רגישות הג'ויסטיק - 40 שינוים ושיפורים נעשו לבקר החדש של ה-Xbox one - בואו לראות מה הם

מיקרוסופט הבטיחה שבקונסולה החדשה שלה שהוכרזה במאי השנה יהיו לא מעט שינויים ושיפורים ועכשיו היא חושפת את אלו שנעשו בבקר שלה. למרות הדמיון של בקר ה-Xbox one לבקר ה-360, עיתונאים שבילו איתו מול משחקים סיפרו שהוא נוח יותר ומפגין מספר שיפורים ברורים באיכות, למשל בתחושה של ה-D-Pad ובמיקום הכפתורים.

 

 

עוד ב-games:

גם ב-Nvidia חושבים ש-GTA V מגיע למחשב

עולם Cyberpunk 2077 יכלול עיר עתידנית ואת השממה שסביבה

GTA V – חשיפת מולטיפלייר בחמישי

 

הבקר החדש כולל מספר תוספות מעניינות, שהעיקריות בהן מוסיפות עוד מיקרו-מנועים לחלקים שונים שלו, כמו ההדקים האחוריים, ואמורות להעשיר את יכולות הפידבק הפיזי שלו. סך הכל זכה הדגם החדש לארבעים שינויים ותוספות ביחס לגרסת ה-360, ובסרטון החדש עוברים מנהל קהילת ה-Live לארי הירב ("מייג'ור נלסון") ומנהל פיתוח ה-Xbox One זלפי עלאם על הבולטים שבהם.

 

 

אחת הטענות היא שבמצב אלחוטי, מיקרוסופט הצליחה לקצר את זמן התגובה של הבקר למספר מילי-שניות בודדות. מצד שני, ואולי זה החסרון האובייקטיבי היחיד של הבקר החדש, הוא עדיין לא יכול לטעון מחדש בטריות רגילות כמו ה-Dualshock 3 של סוני, ודורש מארז בטריות מיוחד שנמכר בנפרד כדי שאפשר יהיה לטעון אותו תוך כדי משחק.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים