שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לא כדאי לך, הוא סקס גרוע וגם מריח לא טוב

  גרושה שקינאה בחברות החדשות של בעלה לשעבר, ניהלה מסע הכפשות נגדו וניסתה לחבל ביחסים שניהל עם בנות זוגו מאז הפרידה, כשהיא משמיצה את ביצועיו המיניים, את ריח הגוף שלו ואת מעשיו כלפיה

  שלמה המלך, שהיה החכם באדם, שופט עליון ומאהבן של אלף נשים, עמד על עוצמת הקנאה כשכתב בשיר השירים: "עזה כמוות אהבה, קשה כשאול קנאה. רשפיה רשפי אש".

   

  עוד בנושא:

  מה היא כבר יכולה לעשות? סיפור על נקמה

  סירוב גט, תלונות שווא ואלימות - עילות לפיצויים

  עוד על דיני משפחה בפייסבוק שלנו  

   

  על תוצאותיה המרות של הקנאה יכול להעיד הסיפור הבא שהגיע לא מזמן אל משרדי: גרושה שקינאה במאהבות של בעלה לשעבר, ניהלה מסע הכפשות נגדו וניסתה לחבל ביחסים שניהל עם בנות זוגו מאז הפרידה, כשהיא משמיצה את ביצועיו המיניים, את ריחותיו, ואת מעשיו כלפיה. לאחרונה החליט הגבר בעצתי לתבוע מהאישה הקנאית 200 אלף שקל בגין הנזקים שנגרמו לו כתוצאה מהוצאת דיבתו.

   

   

  "השמצות ושקרים על ביצועים מיניים"

  בני הזוג, הורים לחמישה ילדים, נפרדו לאחר שנות נישואים ארוכות. לאחר שנפרדו, ניהלו השניים מערכות יחסים עם בני ובנות זוג חדשים, וכשלוש שנים לאחר הפרידה התגרשו סופית, כשהילדים, על פי פסק דין, שוהים בשני הבתים במשמורת משותפת.

   

  אולם לא הכל עבר חלק, ולאחר הפרידה ניסתה האישה לשעבר לחבל ככל יכולתה במערכות היחסים החדשות של הגבר. יום אחד העבירה האישה לבת הזוג החדשה של בעלה הודעת סמס בעלת תוכן קשה ופוגעני, בה נכללו, בין השאר, הפנינים הללו: "מאחלת לך הנאה מרובה מהשפיכות המוקדמות של הפרטנר שלך ומהריח הרע שלו מהפה".

   

  בעקבות המסרון חש הגבר נבוך, מושפל ומבוזה. המסרון עשה את שלו, והיחסים הרומנטיים בין הגבר לבת זוגו עלו כעבור זמן קצר על שרטון, והם נפרדו.

  אך קנאתה של האישה לא ידעה גבול, והיא לא הסתפקה בהכפשת בעלה לשעבר מול חברתו, אלא המשיכה והלבינה את פניו גם בקרב מכריהם וחבריהם, ואף דיווחה על כך בגאווה לגבר עצמו.

   

  בין היתר, הודתה האישה במסרון לגבר כי השמיצה אותו בפני חבריו, בפני רופאם של הילדים וכן בפני בעלי חנות הסמוכה לבית מגוריהם המשותף לשעבר. האישה גם טרחה לדווח לבעלה כי למשמע הכפשותיה, הגדירו מכרים את התנהגותו כ"בזויה". אפשר היה להאמין כי מסע ההכפשות הזה יגיע אל קצו לאחר חתימתם על הסכם הגירושים, אך האישה המשיכה להטריד את בעלה לשעבר גם לאחר שהתגרשו סופית.

   

  באותה העת ניהל הגבר קשר רומנטי עם אישה נוספת. גם בזוגיות זו בחרה האישה לחבל ולהזיק, כאשר מבחינתה, כל האמצעים כשרים והמקלדת סובלת הכל. הפעם ניצלה האישה המטרידה את אפשרויות העברת המסרים בפייסבוק, איתרה את חברתו החדשה של הגבר ושלחה לה הודעה שהכילה שקרים, הכפשות וביטויי גנאי קשים ומכוערים.

   

  אך ניסיונותיה העיקשים של האישה הקנאית למרר את חייו של בעלה לשעבר לא תמו בכך - והם עלו מדרגה נוספת כאשר היא החלה, בנוסף לכל ההכפשות שספג ממנה עד כה, להעליל עליו עלילות שווא: בהודעה ששלחה לחברתו החדשה של הגבר, היא ייחסה לו אלימות פיזית, נפשית ומילולית כלפיה, ואף טענה כי חוותה ממנו התעללות לאחר הפרידה הראשונה.

   

  האישה אכן ציינה תלונות אמיתיות אשר הגישה בזמנו למשטרה, אך לא ציינה כי כל הטענות הללו התבררו בהמשך כשקריות, כאשר כל ההליכים הפליליים שננקטו כנגד הבעל נמחקו. באותו מכתב, המשיכה האישה וטענה כי בעלה לשעבר אינו יכול לקיים משמורת משותפת על ילדיו, על אף שהילדים היו מצויים במשמורתו המשותפת זה כבר ארבע שנים, וכן שאינו משלם לה דמי מזונות, בשעה שבפועל דאג באופן שוטף למזונות ילדיו.

   

   

  השלב הבא: תביעת דיבה

  ואם כל השקרים הללו לא הספיקו, טענה האישה בהודעה ששלחה לחברתו החדשה, כי בעלה לשעבר גנב ממנה מאות אלפי שקלים, כאשר בפועל, האישה היא זו שגרמה לבעל נזקים בסך של מאות אלפי שקלים. למרבה הצער, למכתב רווי עלילות השווא הייתה השפעה כבדה על חברתו החדשה של הגבר. ההשמצות חלחלו, היא החלה לבוז לו והקשר הזוגי בינו לבינה הסתיים כשישה חודשים מעת שליחת המכתב.

   

  לבעל לשעבר לא נותרו הרבה ברירות. הוא היה חייב להפסיק את מסע ההשמצות נגדו שאיים להרוס כל חלקה טובה בחייו החדשים. המלצתי לו להגיש תביעת דיבה שתעצור את האישה ממעשיה, ותפצה אותו על נזקיו. את התביעה הגשנו לבית המשפט לענייני משפחה במרכז הארץ ובמסגרתה תובע הגבר פיצויים מאשתו לשעבר, בסך 200 אלף שקל.

   

  בתביעה הסברנו כי בשלב זה הגבר אינו יכול להעריך את הנזק שגרמה לו האישה, אולם בהתאם לחוק הוא זכאי לפיצוי בסך 100 אלף שקל בגין כל אירוע, וזאת ללא הוכחת כל נזק ובצירוף הפרשי מדד בהתאם לחוק.

   

  בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

   

  הכותבת עורכת דין לדיני משפחה, ירושה ומקרקעין

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  חוץ מזה הוא מסרב להתקלח. אני יודעת, הייתי נשואה לו
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים