שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גיא אסולין מאיים לתבוע את ההתאחדות
  קשר הנבחרת הצעירה טוען שההתאחדות לא מימנה ניתוח שעבר בברכו לאחר שנפצע במשחק מול בלגיה. פרקליטו, עו"ד אייל יפה: "שההתאחדות תטפל בעניין ותדאג לפיצוי, בתקווה שלא אזדקק להתערבות משפטית"
  קשר נבחרת ישראל הצעירה, גיא אסולין, מאיים לפנות לערכאות משפטיות באמצעות פרקליטו, עו"ד אייל יפה, בטענה שההתאחדות לכדורגל לא מימנה את הניתוח שעבר בברכו כתוצאה מפציעה במדי הנבחרת במשחק מול בלגיה בחודש אוקטובר.

   

  עוד ב-ynet ספורט:

   

  אסולין, שבעת הניתוח בדצמבר 2012 היה שייך לראסינג סנטאנדר, נותח על ידי הרופאים של מנצ'סטר סיטי ומאז לא קיבל עותק מהביטוח או מימון לניתוח עצמו. כתוצאה מכך, פרקליטו של השחקן, עו"ד אייל יפה, שלח השבוע מכתב התראה להתאחדות וציין כי כל המסמכים הועברו להתאחדות לפני חודשים רבים.

   

  יתבע את ההתאחדות? גיא אסולין (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  יתבע את ההתאחדות? גיא אסולין(צילום: אורן אהרוני)

   

  במכתב כתב יפה: "אי גילוי הפוליסה כשהכל הטוענים לשקיפות, הינו דבר לא ראוי, לא מקובל ומחשיד. לטעון כי שחקן פצוע, הפונה באמצעות עורך דין,

  עושה זאת בדרך לא מקובלת, זו טענה שהדעת אינה סובלת. אבקש שההתאחדות תוודא לאלתר טיפול בעניינו של אסולין ופיצוי בגין נזקיו על פציעתו במדי הנבחרת. כן אבקש לקבל מיד עותק מהפוליסה, בתקווה שלא אזדקק להתערבות משפטית וציבורית".

   

  חשב ההתאחדות, מאיר ליבר, טען שהמסמכי לא הועברו על-ידי אסולין, וברגע שהדבר ייעשה, ההתאחדות תסדיר את העניין. "לא מדובר בהסתרת פרטים, אלא בנוהל תקין של פניית שחקנים שנפצעו", הסביר ליבר, שהתייחס לטענות יפה בדבר העברת המסמכים: "הקבלות והמסמכים שהוצאו על ידי מרשך למנהל הנבחרת, מתייחסים לניתוח שבוצע ללא אישור מראש של גורם כלשהו בהתאחדות ואף ללא תיאום מוקדם. נשאלת השאלה מדוע הוצאות אלה לא כוסו על ידי קבוצה או על ידי המבטח מטעמה".

   

  הכל התחיל במשחק מול בלגיה. אסולין (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  הכל התחיל במשחק מול בלגיה. אסולין(צילום: עוז מועלם)

   

  הדין ודברים בין הצדדים נמשך גם בשבוע האחרון כשיפה הגיב לטענות ליבר: "האם זו עמדת ההתאחדת המתנכרת משחקני הנבחרת? מדוע לקח לכם להשיב מספר חודשים תוך הצגת מצג שהכל בסדר? העובדות שאתה מתאר אינן מדויקות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים