שתף קטע נבחר

אמרגנו של משה פרץ הודה בהעלמת מס

הזמר ואמרגנו אמנון זנדני מואשמים בהעלמת מיליוני שקלים. זנדני הודה במסגרת עסקת טיעון, דבר שאמור להוביל גם את פרץ להסדר

פרסום ראשון: אמנון זנדני, אמרגנו של הזמר משה פרץ, הודה במסגרת הסדר טיעון בהעלמת מסים בסך 1.5 מיליון שקל. ההסדר הוצג היום (ג') בבית המשפט ולפיו ירצה זנדני שישה חודשי עבודות שירות. בית המשפט שלח אותו לקבלת תסקיר, וההחלטה הסופית - כמו גם גובה הקנס - ייקבעו רק בעוד כמה חודשים. גם נגד הזמר עצמו מתנהל הליך נפרד על העלמת מסים בסך מיליון שקלים.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

רשות המסים הגישה כתבי אישום בנדון כבר לפני כמה חודשים, הן נגד זנדני והן נגד פרץ, והם נגעו לחשדות להעלמת מס בין השנים 2010-2007.

את זנדני ייצגו עורכי הדין אלי מויאל ואלברט הראל. בגלל קשיים שונים שהתגלו בתיק החליטו שני הצדדים להסכים על עסקת טיעון: זנדני יודה, ובתמורה המדינה לא תעתור לעונש מאסר בפועל.

 

עסקת הטיעון משמעותית גם מבחינתו של משה פרץ, שכתב האישום נגדו מתנהל באותו בית משפט. העובדה שאמרגנו הודה בבית המשפט אמורה להוביל גם אותו לעסקה עם רשות המסים.

 

עו"ד מויאל, המתמחה בעבירות מס והלבנת הון, אישר את הדברים: "היום התקיים דיון בעניינו של מר זנדני שבמסגרתו הוצג הסדר הטיעון. אנו מקווים שבית המשפט יאשר את תוכנו, שכן הוא מאזן כראוי בין האינטרס הציבורי לבין העונש שייגזר על מר זנדני בנסיבותיו המיוחדות של תיק זה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי חי
משה פרץ
צילום: אבי חי
עו"ד אלי מויאל
מומלצים