שתף קטע נבחר

דירה ב-55 מיליון דולר

יחידת הדיור היקרה ביותר בקנדה שוכנת בוונקובר ועלתה למי שרכש אותה 55 מיליון דולר במזומן

דירת הפאר שוכנת בשלוש הקומות העליונות (משמע: פנטהאוס ענק) של מלון "פיירמונט פסיפיק רים". הרוכש, על פי השמועות, הוא נסיך מאחת ממדינות ערב, אם כי מנהלי הדירה סירבו לאשר זאת.

 

 

"הם רצו את הכי טוב שיש והפיירמונט מצא חן בעיניהם", אמר מנהל השטח, קמרון פזלי, שהיה ממונה על המכירה ביחד עם אחיו ססאן, סוכן נדל"ן מ-REMAX Crest שסגר את העסקה. "זה חמישה כוכבים, זה במקום נהדר, הנוף מדהים, זה חדש וזה הכי לוקסוס שיש. זה בדיוק מה שהם רצו, וזה מה שהם קיבלו".

 

 

 

"הנסיך הערבי" רכש את הדירה בחלקים. ביוני הוא רכש את דירת הפנטהאוס במחיר של 25 מיליון דולר, מה שהיה אז המחיר הגבוה ביותר עבור יחידת דיור בוונקובר. לאחר מכן הוא החליט להוסיף לדירה עוד שלושה יחידות פנטהאוס – מה שהופך את גודל השטח ל-1,400 מ"ר, הכוללים 38 חדרים ועוד 325 מטרים רבועים של מרפסת.

 

 

יצא במבצע

עד כה נמכרו השנה בעיר 400 יחידות דיור במחיר של מעל שלושה מיליון דולרים. מומחי נדל"ן צופים כי המכירה הגדולה תגרום לזינוק במחירי הפנטהאוסים בסביבה. אולם, על פי ססאן, ממדי המכירה אינם אפילו משתווים לערים אחרות בעולם, וונקובר היא יחסית זולה לעומת ערים כמו לונדון או מדינה כסינגפור, הוא טוען.

 

"אם תשים את הפנטהאוס בלונדון, אתה מסתכל על 150 מיליון דולר. אתה שם את הפנאהאוס בסינגפור ואתה מסתכל על קרוב ל-80-100 מיליון דולר, אז אנשים שקונים רכוש כזה, זה לא הרכוש היחיד שלהם – יש להם רכוש בכל העולם, אז כשהם באים לכאן, עבורם זה בעצם דיל".

 

פנטהאוס לדוגמא ב-Fairmont Pacific Rim

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זה בעצם דיל. פיירמונט פסיפיק רים
מומלצים