שתף קטע נבחר

מחלק הנאה: שוטר הוצא בהפתעה לירח דבש

שגיב בן נעים יצא מיד לאחר חתונתו לקורס שוטרים ובשל כך נאלץ לדחות את ירח הדבש המתוכנן. הורי אשתו תכננו הפתעה, המפקדים אישרו ובמקום לרדוף אחרי פושעים טסו שגיב ורעייתו לחופשה רומנטית באיטליה

במקום לילה בניידת הסיור - טיסת לילה לירח דבש. שוטר הסיור שגיב בן נעים (27) חשב שהוא מגיע הלילה (יום ד') לעוד משמרת שגרתית, אבל ציפתה לו הפתעה: יציאה לירח דבש בהפתעה באיטליה. בן נעים הוא שוטר סיור צעיר שהתחתן לפני כחצי שנה. לאחר החתונה יצא לקורס שוטרים, והוא ואשתו אורטל החליטו לבטל את ירח הדבש שתכננו. מאז הוא עובד בלי הפסקה בסיור בתחנת באר שבע, שבתות וחגים, והחלום על ירח הדבש נותר רק זיכרון קלוש.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

דו"ח: פגיעה מטייזר מעלה סיכון למוות

ניו יורק טיימס: נתניהו מחבל במאמצי אובמה

 

"הוא תמיד מתנדב לכל המשמרות, תמיד יוזם ותורם. עבודת שוטרי הסיור היא עבודה שוחקת מאוד במשטרה והם עובדים לילות כימים", סיפר מפקדו של בן נעים, מפקח מתי צרפתי. "הוא סיפר שלא היה לו זמן לירח דבש. זו עבודה מאוד אינטנסיבית. מטפלים בפשיעה החמורה, בעבריינים, ונותנים מענה לאזרחים שומרי החוק".

 

הלילה, כשבן נעים הגיע למשמרת לתדרוך לקראת עוד משמרת ארוכה בניידת בסיורים ברחובות, הוא הופתע לשמוע מהמפקד שלו שהוא טס לאיטליה בתוך כמה שעות. חמיו וחמותו, אליעזר ואורנה אביטן, פנו למפקדיו וביקשו שיתירו לו לצאת ל-10 ימי חופשה. באופן חריג אישרו המפקדים את החופשה ודאגו לכל הניירת. לאחר ששגיב עודכן על אודות ההתרעות החמות בגזרה, נכנסו אורנה ואליעזר, מלווים באשתו אורטל, והודיעו לו שבמקום לילה בניידת הוא נוסע לשדה התעופה.

 

"מה לעשות, עובדים הרבה" 

"בגלל המשטרה לא הצלחנו לצאת לירח דבש", סיפרה אורטל,

שאף היא לא ידעה על ההפתעה שמתכננים הוריה. "הוא הרבה זמן בעבודה, בשבתות וחגים". בן נעים, שמרוב תדהמה כמעט ולא דיבר, אמר בתגובה: "מה לעשות. עובדים הרבה". הוריה של אורטל ארזו בשקט-בשקט את המזוודות של בני הזוג, ואף חידשו את הדרכון של שגיב. בשעה 2:00 לפנות בוקר כבר היו בני הזוג בטיסה, בדרך לסיציליה.

 

"תפקיד הסיור הוא התפקיד הכי קשה במשטרה", אמר מפקד התחנה, ניצב משנה משה איבגי, ובירך את הזוג הצעיר ואיחל להם טיסה בטוחה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות דוברות מחוז דרום
שמחה גדולה הלילה. שגיב ואורטל בן נעים וחבריו
צילום: באדיבות דוברות מחוז דרום
מומלצים