שתף קטע נבחר

הקמפיין של יחימוביץ': 'האם נזחל לממשלה?'

יו"ר העבודה השיקה את הקמפיין לפריימריז לראשות מפלגת העבודה ורמזה שיריבה יצחק הרצוג "יזחל" לקואליציה: "אנחנו מנהיגים או קבלני ביצוע?". על האפשרות שתפסיד: "מפלגה התאבדותית מחליפה מנהיג כל שנה וחצי"

בנוכחות מאות פעילים שהגיעו למגרש החניה ליד המטה של שלי יחימוביץ' ברחוב הצפירה בתל אביב, השיקה יו"ר מפלגת העבודה את הקמפיין שלה לקראת ההתמודדות בפריימריז על ראשות המפלגה תחת הסיסמה "האמת שלי". מטרתה היא להמשיך לכהן בתפקיד גם לקראת הבחירות הבאות, ואת הנוכחים היא שאלה: "האם אנחנו מפלגה התאבדותית שמחליפה מנהיג כל שנה וחצי?".

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

לאירוע הגיעו גם רוב חברי הכנסת מהסיעה שהביעו תמיכה ביחימוביץ', ובהם אבישי ברוורמן, מיקי רוזנטל, נחמן שי, מיכל בירן, משה מזרחי, סתיו שפיר ואיציק שמולי. הפריימריז לראשות המפלגה יתקיימו ב-21 בנובמבר, ומול יחימוביץ' יתייצב יו"ר הסיעה בכנסת, יצחק הרצוג, שזוכה לתמיכת הח"כים איתן כבל ואראל מרגלית.

 

שפע ברכות. יחימוביץ' באירוע ההשקה, הערב (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
שפע ברכות. יחימוביץ' באירוע ההשקה, הערב(צילום: מוטי קמחי)

 

בדבריה לנוכחים התייחסה יחימוביץ' לאופי ההתנהלות של יריבה לקראת הפריימריז: "הייתם חשופים בשבוע האחרון לקמפיין מלוכלך, השמצות והכפשות בסמסים, ואני מבטיחה שלא משנה מה יהיה - אנחנו לא נגררים להשמצות.

אנחנו מנהלים קמפיין ערכי ואידיאולוגי".

 

בהמשך התייחסה יחימוביץ' לתפקוד של המפלגה באופוזיציה, ורמזה שהרצוג יפעל להצטרף לקואליציה של בנימין נתניהו: "זו שאלה של מי אנחנו: האם יהיה לנו עמוד שדרה או שנזחל לשולחנה של כל ממשלה? האם האמת היא שתוביל אותנו או ש'אמת' זה רק האותיות שלנו בקלפי? האם נפרוס רשת ביטחון לתהליך המדיני או שוב נפרוס שטיח אדום לביבי? מי אנחנו? האם אנחנו מנהיגים אמיתיים או קבלני ביצוע? לי התשובה ברורה".

 

באירוע נאם הזמר קובי אוז שהביע את תמיכתו ביחימוביץ': "אני לא אמן מהאו"ם, אבל זאת פעם ראשונה שאני על במה כל כך פוליטית. אני מרגיש שיש למפלגה אימא קשוחה וחכמה - שלי יחימוביץ'. באתי לחזק גם את המפלגה וגם את המנהיגה. אנחנו צריכים את שלי כדי לשבור את הקריז השלטוני ולאפשר לה להשלים את ההבראה של המפלגה מההתמכרות שלה לתיקים בממשלה".

 

אחרי אוז עלו בזה אחר זה חברי הכנסת וגם הסטנדאפיסטית הדר לוי. בשלב מסוים ביקשה יחימוביץ' מהקהל לצלם את האירוע ולשתף את התמונות ברשתות החברתיות: "תכתבו מה שבא לכם. תכתבו 'האמת שלי'. תכתבו: 'האמת? שלי'".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
יחימוביץ' והתומכים, הערב בתל אביב
צילום: מוטי קמחי
מומלצים