שתף קטע נבחר

להקת מטאל או רהיט איקאה?

האם VITTSJÖ הוא רהיט שסביר שתקנו לבית שלכם, או להקה שהשכן שלכם ישמע בקולי קולות דווקא כשאתם מנסים לישון? נסו לגלות 20 כאלה

VITTSJÖ - האם זה שם של רהיט באיקאה או שמא זה שם של להקת דת' מטאל נורווגית? אנחנו לא נגלה לכם, אבל אלא אם אתם מנהלי סניף באיקאה, בטח אין לכם דרך לדעת. חידון משעשע שרץ עכשיו ברשת בוחן אתכם על 20 שמות של ספק-מוצרים-ספק-להקות ועל הדרך מצחיק אתכם, במיוחד אם אתם טועים.

 

 

אחרי כל שאלה המשחק יציג לכם את התשובה הנכונה בכל מקרה והסבר קצר על הלהקה או על הרהיט. כך שאם חשבתם ששם מסוים הוא להקה שמנגנת את המוזיקה הכי אפלה בעולם, אתם יכולים פתאום לגלות שזה בכלל כיור שנמכר באיקאה. בסוף המשחק התוצאה שלכם היא כמות התשובות הנכונות שעניתם, ואם אתם קרובים ל-20 אז המשחק יתן לכם תואר שמתקרב למנכ"ל איקאה, אינגווָר קַמְפּרַד או ללהקת באת'ורי, שהיתה חלוצה בז'אנר הדת' מטאל.

 

האם ללהקה הזו קוראים EKBY BJÄRNUM? (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
האם ללהקה הזו קוראים EKBY BJÄRNUM?(צילום: ירון ברנר)

 

האנשים שמאחורי המשחק הם משרד פרסום בשם Gatesman + Dave, שבאמצעות המבחן קוראים למשתתפים לבקר באתר שלהם, לא משנה מה התוצאה. חבל שיש רק 20 שאלות. עכשיו אנחנו מחכים למי שירים את הכפפה ויעשה מבחן ששואל - האם זה דגם טלפון של HTC או שם של בושם?

 

עוד חידונים משעשעים

 

של מי הזקן הזה?

משחק פלאש ישן (הנמיכו רמקולים. כן הנמיכו), שבו מוצגות לכם 10 תמונות של שיער פנים בלי הפנים ואתם צריכים לזהות של מי הוא.

 

אמנות מודרנית או ציור של ילד?

אתר ההומור Buzzfeed פרסם מבחן שבודק אם אתם יכולים להבדיל בין אמנות מודרנית גבוהה לבין ציור של ילד. התוצאות מפתיעות, ולעיתים מעליבות את עולם האמנות.

 

מיילי סיירוס או מישל בכמן?

ללא ספק מדובר באחד המבחנים הקשים שראינו. אתם מקבלים חמישה צמדי תמונות של מיילי סיירוס, הזמרת השערורייתית ושל מישל בכמן, פוליטיקאית מהמפלגה הרפובליקנית בארצות הברית, ואתם צריכים למצוא בין השתיים מי היא מיילי סיירוס.

 

מבחן הבדלת צבעים

מבחן שבוחן את היכולת שלכם להבדיל בין גוונים מאוד דומים. אתם מקבלים ארבע שורות של צבעים מאוד דומים ואתם צריכים לסדר את כל הקוביות בשורה לפי סדר הצבעים. זה לא בדיוק מבחן משעשע אבל הוא יעסיק ויאתגר אתכם מאוד למשך כמה דקות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים