שתף קטע נבחר

ליברמן תוקף את ברקת: "גזען ומתנשא"

יו"ר ישראל ביתנו שתומך במשה ליאון במרוץ לראשות עיריית ירושלים תקף את ראש העיר: "ברקת גזען ומתנשא, מבחינתו תפקידם של כל יוצאי חבר העמים והמזרחים הוא רק לשרת את האדון". מטה ברקת בתגובה: "ליברמן משקר"

ח"כ אביגדור ליברמן, שתומך במשה ליאון במרוץ לראשות עיריית ירושלים, תקף בחריפות את ראש העיר המכהן ניר ברקת. "רק מהרגע שבו הודיעו ישראל ביתנו ואחר כך ש"ס על כך שהן תומכות במשה ליאון הפכנו לפסולים ולקומבינאטורים", כתב יו"ר ישראל ביתנו בפייסבוק. "לכן ברור שברקת הוא גזען ומתנשא ומבחינתו תפקידם של כל יוצאי חבר העמים והמזרחים הוא רק לשרת את האדון". ממטה ברקת נמסר, בין היתר, בתגובה כי "ליברמן משקר ומסלף את העובדות בניסיון להשתלט על העיר ירושלים והציבור לא קונה את התבטאויותיו הנואשות".

 


 

ליברמן הוסיף וכתב כי "כל עוד הם (יוצאי חבר העמים והמזרחים) מצייתים לו (לניר ברקת) אז הם מתנהלים באופן נורמטיבי ומבורך, אך אם הם מאמצים עמדה עצמאית אחרת, אז הם פושעים, פסולים ולא ראויים לערכי הדמוקרטיה".

צילום מתוך עמוד הפייסבוק של ליברמן ()
צילום מתוך עמוד הפייסבוק של ליברמן
 

שר החוץ לשעבר הוסיף והאשים כי "בימים האחרונים הבין סוף סוף ניר ברקת שהוא נכשל ושירושלים לא רוצה אותו יותר. אני יודע זאת כי זהו ההסבר לכך שברקת מתרוצץ מאולפן לאולפן כאחוז אמוק, היסטרי ולחוץ ומפזר שקרים והשמצות. אמנם אומרים שאין תופסים אדם בשעת צערו, אבל בכל זאת כדאי שמישהו יתפוס את ברקת ויגיד לו שגם אם הוא הולך להפסיד זו לא סיבה לאבד עשתונות, לשקר במצח נחושה ולפגוע באנשים ובציבורים שלמים שעד עכשיו הוא שיבח וביקש את תמיכתם".

 

ליברמן הוסיף וכתב כי ברקת "חושב שהוא יכול למחוק דברים מושחתים שהוא עשה ולהצטייר כ'מיסטר קלין'. אבל אנחנו יודעים וזוכרים בדיוק את העובדות".

 

משה ליאון (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
משה ליאון(צילום: גיל יוחנן)

יו"ר ישראל ביתנו הוסיף: "ועוד הערה קטנה לברקת, שמעז להאשים בשחיתות אנשים שתרמו למדינה קצת יותר ממנו. כנראה שברקת לא מכיר את חכמת החיים הבסיסית שאומרת שמי שיש לו חמאה על הראש לא כדאי לו ללכת בשמש. כי לברקת אין חבילת חמאה על הראש, אלא דלי שלם של חמאה. ברקת הוא האיש ששלח חוקרים פרטיים לעקוב אחרי נציג משטרת ישראל בוושינגטון, ניצב מיקי לוי, כדי לנסות למנוע ממנו להתמודד מולו על ראשות עיריית ירושלים".

 

ליברמן הוסיף וכתב כי "מי שרוצה לשמוע על עוד קומבינות של ברקת יכול גם לפנות ליועץ המשפטי של עיריית ירושלים שברקת הדיח, עו"ד יוסי חביליו שקיבל גם את אות איכות השלטון ברשויות המקומיות על מאבקו למען מינהל תקין מול ראש העיר ברקת".

 

ממטה ברקת נמסר בתגובה כי "ירושלים אינה עוד תחנה בדרך לצבירת כוח פוליטי ולהשתלטות על ירושלים, ועל הכסף הגדול שמושקע בה. תושבי ירושלים אומרים כן לירושלים ולא לקומבינה מגבעתיים של דרעי וליברמן ורוצים ראש עיר שבא לשרת את התושבים ולא לשלוט בהם. ברקת זוכה לתמיכה רחבה בקרב כל המגזרים ואת השינוי רואים בכל פינה בעיר. תושבי ירושלים אינם רוצים לחזור לשנים הרעות ולקומבינות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן, נחשון פיליפסון
ליברמן וברקת - יריבות מרה
צילום: גיל יוחנן, נחשון פיליפסון
מומלצים