שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  לאנשי קבע והיי-טק: מבצעי נדל"ן חדשים
  אחרי החגים הקבלנים קצת מנומנמים ומציעים מבצעים מדודים, שלכל היותר מגרדים הנחה של 100 אלף שקל. ובכל זאת, מצאנו דירות 5 חדרים באשדוד בפחות מ-1.5 מיליון; 3 חדרים בצור הדסה ב-795 אלף; מבצעים לאנשי קבע, בני מקום ועובדי היי-טק; וגם: איפה תקבלו רהיטים במתנה בקניית 4 חדרים?

  מדי חודש אנו מציגים בפניכם מבצעים חדשים בשוק הנדל"ן ברחבי הארץ. הפעם נראה שיש קשר בין עונות השנה לפעילות בתחום שיווק הדירות החדשות - ואיתרנו מבצעים מנומנמים למדי ואטרקטיביים למתעניינים בלבד.

   

  ראש העין: פחות ממיליון לאנשי צבא

  החברות תדהר ו-CPM יוצאות לשיווק השלב הראשון בפרויקט "תדהר על הפארק" בשכונת פסגות אפק החדשה הנבנית בימים אלה במזרח ראש העין. במסגרת המבצע, שההרשמה להגרלה עבורו מתחילה היום (ד') ותסתיים באמצע חודש נובמבר, יתנו החברות הנחה בגובה כ-12% לעמיתי מועדון הצרכנות חבר עבור רכישת דירות בפרויקט. דירות 3 חדרים בפרויקט יעלו החל מ-888 אלף שקל.

   

  הפרויקט יכלול 1,036 דירות ב-20 בניינים שייבנו בארבעה רובעים סביב פארק ירוק. תמהיל הבניינים והדירות מגוון: בפרויקט יוקמו שמונה בניינים בגובה 21 קומות (שיכונו בנייני "אמירים") ו-12 בניינים בגובה שמונה קומות (שיכונו בנייני "ניצן"). אלה יכללו דירות 3-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

   

  פרויקט תדהר על הפארק בראש העין (הדמיה: טוטם) (הדמיה: טוטם)
  פרויקט תדהר על הפארק בראש העין(הדמיה: טוטם)

   

  ואילו מועדון הצרכנות היי-טק זון מציע לעובדי חברות ההיי-טק לרכוש דירות בפרויקט THE GARDEN של החברות נוה ושיכון ובינוי בצפון החדש של כפר סבא. הפרויקט כולל דירות 4-5 חדרים, פנטהאוזים, דופלקסים ודירות גן. דירת 5 חדרים בקומה החמישית תימכר ב-1,886,720 שקל במקום 2.144 מיליון שקל. דירת 5.5 חדרים בקומה הראשונה תימכר ב-2.014 מיליון שקל במקום 2.263 מיליון שקל.

   

  פרויקט THE GARDEN בכפר סבא (הדמיה: R CREATIVE) (הדמיה: R CREATIVE)
  פרויקט THE GARDEN בכפר סבא(הדמיה: R CREATIVE)

   

  פרדס חנה: קוטג' עם בריכה ב-1.799 מיליון

  המחיר הממוצע של דירה בתל-אביב במחצית הראשונה של השנה עמד על 2.396 מיליון שקל (לפי מדד מדל"ן), ברמת השרון על 2.27 מיליון שקל ובגבעתיים על 2.08 מיליון שקל. במרחק של 35 דקות נסיעה לכיוון צפון מציעה לכם חברת עמרם אברהם בפרדס חנה בית צמוד קרקע עם בריכה ועודף תקציבי של 300-600 אלף שקל.

   

  מדובר בקוטג'ים האחרונים בפרויקט מנדרין בוטיק. קוטג' דו-קומתי בשטח של 160 מ"ר, עם חצר בשטח של 120 מ"ר, כולל בריכת שחייה פרטית בשטח של 22 מ"ר ובעומק של 1.60 מטר המוקפת דק עץ יוקרתי, מוצע במסגרת מבצע החודש ב-1.799 מיליון שקל (במקום ב-1.86 מיליון שקל). הקוטג'ים הם למסירה מיידית.

   

  פרויקט מנדרין בוטיק ממוקם במרכז השקט של פרדס חנה, ולדברי החברה נהנה ממפרט יוקרתי ומשודרג, הכולל ריצוף 80*80 בקומת הכניסה, מחסן ושתי חניות, תריסים חשמליים בכל הבית, דק עץ ומערכת השקיה ממוחשבת, אסלות סמויות ומטבחי יוקרה מעץ מלא.

   

  בריכת שחייה בקוטג' בפרויקט מנדרין בוטיק בפרדס חנה (הדמיה: חברת עמרם אברהם) (הדמיה: חברת עמרם אברהם)
  בריכת שחייה בקוטג' בפרויקט מנדרין בוטיק בפרדס חנה(הדמיה: חברת עמרם אברהם)

   

  רחובות: מימון שכר דירה ושכר טרחה

  באותו מרחק נסיעה, רק לכיוון דרום, יוצאת חברת נתיב פיתוח במבצע בעיר רחובות. במסגרת המבצע, שחל על הדירות בפרויקט המגורים VIEW בשכונת רחובות הצעירה, תממן החברה לרוכשים שכר דירה עד לקבלת טופס 4 בגובה 3,000 שקל לחודש לתקופה של כ-10 חודשים.

   

  בחברה מציינים כי מדובר בהטבה בשווי 30 אלף שקל ומבטיחים עוד כי עבור רוכשי דירה בפרויקט, היא תממן את שכר טרחת עורך הדין בגובה 1.5% + מע"מ ממחיר הדירה. פרויקט VIEW כולל 100 יחידות דיור ב-5 בניינים בגובה 5 ו-9 קומות.

   

  פרויקטו VIEW ברחובות (הדמיה: ARCEFFECT) (הדמיה: ARCEFFECT)
  פרויקטו VIEW ברחובות(הדמיה: ARCEFFECT)

   

  במרחק נסיעה קצר דרומה יותר, מציעה חברת פרץ בוני הנגב עד סוף החודש דירות 5 חדרים במחיר מיוחד בפרויקט Private Dune באשדוד. במסגרת המבצע, דירות אלה יימכרו תמורת 1.45 מיליון שקל במקום 1.52 מיליון שקל. הפרויקט כולל 92 דירות בבניין בגובה 12 קומות. תמהיל הדירות כולל דירות 4-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפוארים.

   

  פרויקט Private Dune באשדוד (הדמיה: אוהד כידן) (הדמיה: אוהד כידן)
  פרויקט Private Dune באשדוד(הדמיה: אוהד כידן)

   

  רמת גן: רהיטים על חשבון הקבלן 

  חברת קרן נדל"ן יוצאת במבצע בשיתוף עם רשת החנויות ביתילי, במסגרתו תעניק החברה שובר מתנה בסך 15 אלף שקל לרכישה בחנויות הרשת, למי שירכוש דירה בפרויקט "תל חי 30" ברמת גן עד סוף 2013. הפרויקט יוקם במסגרת פרויקט תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה מחדש).

   

  בחברה מציינים כי המבנה הישן כבר נהרס ובניית הפרויקט כבר החלה. במקום הבניין הקיים, הכולל כיום 3 קומות עם 6 דירות בשטח של 75 מ"ר, יוקם בניין חדש בגובה 7.5 קומות עם 16 דירות. הדירות החדשות שיימכרו יכללו 4 חדרים בשטח של 95 מ"ר ולצדן יוצעו למכירה דירת גן ודירת פנטהאוז המשתרעת על פני שטח של 140 מ"ר.

   

  כל דירה תכלול ממ"ד רחב ומרפסת שמש בשטח של 7 מ"ר, וכן תיהנה מחניה תת-קרקעית. על התכנון האדריכלי מופקד אדריכל דני מועלם. מחירי הדירות מתחילים ב-1.77 מיליון שקל.

   

  פרויקט תל חי 30 ברמת גן ()
  פרויקט תל חי 30 ברמת גן

   

  ירושלים: פחות מ-800 אלף לדירה

  חברת גל א.מ.ל.ד יוצאת במבצע למצטרפים לקבוצת רכישה (אותה היא מכנה "עמותת דיירים" ומנהלת אותה), לבניית פרויקט המגורים "נופים" ביישוב צור הדסה ליד ירושלים. במסגרת המבצע, דירות 3 חדרים בשטח של 85 מ"ר, עם מרפסות רחבות בשטח של 18 מ"ר, יימכרו החל מ-795 אלף שקל. וילות בנות 6 חדרים בשטח של 165 מ"ר, על מגרש בשטח של של 220-390 מ"ר, מוצעות במחיר התחלתי של 1.550 מיליון שקל.

   

  הפרויקט כולל 111 יחידות דיור - 51 בתים צמודי קרקע ועוד 60 דירות בגדלים של 3-6 חדרים. כל דירה תיהנה ממחסן ומחניה. המחירים בתוקף עד סוף החודש, אז ייסגר המכרז על רכישת הקרקע. את שיווק הדירות מבצעת חברת אמבסדור שיווק נדל"ן - ירושלים.

   

  פרויקט נופים בצור הדסה (הדמיה: רן צרפתי) (הדמיה: רן צרפתי)
  פרויקט נופים בצור הדסה(הדמיה: רן צרפתי)

   

  חברת דונה יוצאת במבצע בפרויקט דונה בפסגה בשכונת פסגת זאב בירושלים. במסגרת המבצע, רוכשי דירות ישלמו 20% מסך העסקה במעמד חתימה החוזה ו-80% עם קבלת המפתח, ללא הצמדה. בנוסף, תינתן הנחה בגובה 1.5% על הוצאות משפטיות וכן 8% נוספים על מחיר הדירה.

   

  החברה מציעה מבצעים דומים בפרויקטים נוספים ברחבי הארץ. למשל, בפרויקט דונה גרין ביישוב צור יצחק ובפרויקט פסגת שערי תקווה גם ניתן לשלם 20% מסך העסקה במעמד חתימת החוזה ו-80% עם קבלת המפתח. בפרויקט דונה גולד באשדוד מתקיים מבצע דומה על דירות 5-6 חדרים בלבד. בפרויקט פסגות אפק בראש העין נותנת חברת דונה 5% הנחה לרכישת דירה, להורים לתלמידים מצטיינים עם ממוצע ציונים מעל 90.

   

  פרויקט פסגות אפק בראש העין (הדמיה: רן צרפתי) (הדמיה: רן צרפתי)
  פרויקט פסגות אפק בראש העין (הדמיה: רן צרפתי)

   

  זכרון יעקב: מבצע למקומיים בשכונה החדשה

  במסגרת סיום שיווק שכונת חלומות זכרון יעקב, החברות אמירי גן ושיכון ובינוי נדל"ן מציעות מבצע מיוחד לתושבי המושבה על הדירות בשלב האחרון במתחם. המבצע ייערך עד גמר המלאי - עד כה שווקו 20 מתוך 36 הדירות האחרונות במתחם.

   

  במסגרת המבצע יוצעו למכירה דירות 3-4 חדרים ודופלקסים החל מ-1.29 מיליון שקל לדירת 3 חדרים בשטח של 90 מ"ר, עם מחסן דירתי גדול. דירת 4 חדרים בשטח של 104 מ"ר עם מרפסת תוצע למכירה החל מ-1.34 מיליון שקל. דופלקס בשטח של 128 מ"ר יימכר החל מ-1.83 מיליון שקל.

   

  שכונת חלומות זכרון יעקב נבנתה על שטח כולל של כ-160 דונם במזרח המושבה זכרון יעקב, צופה לים התיכון במערב ולהרי הכרמל ויערות מנשה במזרח. בתוך השכונה החדשה נחנך לאחרונה פארק בשטח של 27 דונם.

   

  פרויקט חלומות זכרון בזכרון יעקב (צילום: egel eye) (צילום: egel eye)
  פרויקט חלומות זכרון בזכרון יעקב(צילום: egel eye)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים