שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לקסוס IS 300h - החל מ-249 אלף שקל

  מכונית הסדאן ששינתה פניה באופן קיצוני, במטרה להתמודד טוב יותר עם המתחרות בקטגוריית היוקרה, תגיע ארצה רק בגרסה היברידית ובמחיר תחרותי

  לקסוס-ישראל מתחילה בשיווק ה-IS 300h, מכונית ספורט-סדאן ראשונה של המותג עם מערכת הנעה היברידית. מחירה של ה-IS ההיברידית יעמוד על 249 אלף שקלים לגרסת הגימור-אבזור הזולה מכולן, ויגיע ל-289 אלף עבור גרסה מאובזרת במיוחד. גרסאות נוספות ו"רגילות" של משפחת ה-IS אשר הוצגו בעולם זה מכבר, לא יגיעו בשלב זה לישראל. לעומת זאת, ה-IS F הסופר-ספורטיבית (416 כ"ס) עשויה להגיע בעתיד, אך רק לפי דרישה.

   

   

  ה-IS החדשה שנחשפה כבר בתחילת השנה, מציגה לא רק ממדים גדולים מבעבר, אלא גם מראה שרירי-כוחני שונה מהותית מהמקובל בדגמי לקסוס עד עתה, המתאפיינים במראה עגלגל ורך יחסית. אחד המאפיינים היותר-בולטים הוא כמובן חרטום הכולל סבכה בעלת ממדים יוצאי דופן, עם יחידות תאורה צרות ופגושים מאד בולטים. יש להזכיר כי ה-IS 300h זכתה לאחרונה בחמישה כוכבי בטיחות במבחן הריסוק שערך לה ארגון הבטיחות האירופי Euro-NCAP.

   

   

  ה-IS 300h שתגיע ארצה היא למעשה IS 250 בה משולב גם מנוע חשמלי. מנוע הבנזין מייצר 181 כ"ס ו-22 קג"מ, ואילו המנוע החשמלי מייצר 143 כ"ס נוספים ו-30 קג"מ - המשוגרים ישירות לגלגלים האחוריים. לטענת לקסוס, שיקלול השניים ביחד מניב 223 כ"ס בסך הכל המשוגרים לגלגלים האחוריים בעזרת תיבת הילוכים רציפה עם שישה יחסי העברה קבועים מראש. הביצועים: 8.3 שניות מעמידה ל-100 קמ"ש, ו-200 קמ"ש מרביים.

   

   

  באופן טבעי, תצרוכת הדלק של הסדאן ההיברידית מעניינת במיוחד. לטענת לקסוס, במסלול עירוני תציע ה-300h תצרוכת דלק של 22.7 ק"מ לליטר. במסלול בין עירוני 22.2 ק"מ לליטר, והתצרוכת המשולבת של המכונית תעמוד - כך היצרנית - על 23.2 ק"מ לליטר.

   

   

  ה-IS 300h תשווק בארץ בשלוש רמות גימור הנבדלות ברמת האבזור. ה-Executive היא הבסיסית שבהן, תעלה 249 אלף שקלים, ה-Luxury תכלול בנוסף גם ריפוד עור למושבים, כוונון חשמלי וחימום לקדמיים שבהם וחיישני ומצלמת חנייה. הייקור בעקבות התוספות - 20 אלף שקלים. הגרסה המאובזרת מכולן היא ה-Premium הכוללת גם כיוון חשמלי להגה, אוורור למושבים הקדמיים ועוד. מחירה - 289 אלף שקלים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לקסוס IS 300h - החל מ-249 אלף שקל
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים