שתף קטע נבחר

מחכים לקולות החיילים: "חגגו מוקדם מדי"

אנשי ראש מועצת כפר יונה צהלו, אבל אז התברר שהחגיגה מוקדמת: המועמד גרף 40% בדיוק, וכולם מחכים לקולות החיילים. והיכן יתקיים סיבוב שני?

הם מביטים בקנאה על ראשי הערים שכבר חגגו את ניצחונותיהם וייאלצו להמתין שבועיים כדי לדעת מה יעלה בגורלם. הבחירות לרשויות המקומיות שהתקיימו אתמול (יום ג') הותירו לא מעט מועצות וערים שבהן לא התקבלה הכרעה. המשמעות: סיבוב שני בחמישה בנובמבר. בין היתר יתקיימו בחירות חוזרות בקריית שמונה, הרצליה, הוד השרון, כפר כמא, אלקנה והר אדר.

 

בחירות לרשויות המקומיות - דיווחים נוספים ב-ynet:

תל אביב של חולדאי, ירושלים של ברקת

ניצחו בקלפי, מחכים לבג"ץ: המואשמים נבחרו

הראש נפל: מהפך בגבעתיים, שדרות וחדרה

 

עשרות פעילים של ראש מועצת כפר יונה, אפי דרעי, חגגו לפנות בוקר את זכייתו המחודשת, אולם ככל שהשירה התחזקה התברר כי דרעי לא עבר את מחסום 40 האחוזים הנחוצים. דרעי ואנשיו ממתינים לקולות החיילים והנכים וכוססים ציפורניים כדי לראות אם כיסא ראש העיר ייתפס מחדש כבר עכשיו.

 

"נראה לי שהחגיגות שלהם היו מוקדמות מדי", אמר אבישי ברעם, מס' 2 של המתמודדת המתחרה שוש כחלון כידור, שזכתה לתמיכה של 28%. ברעם אמר עוד כי "יש יום חדש, עדיין התוצאות לא סופיות ואנחנו ממתינים להן". בבחירות ב-2008 הצליח דרעי לעבור במעט את הרף הנדרש כשקיבל תמיכה של 40.6%.

 


 


 

 

סיבוב שני יתקיים כאמור בהרצליה. משה פדלון זכה ב-24.89% מקולות הבוחרים והוא יתמודד שוב מול צביקה הדר שקיבל 24.44% מקולות הבוחרים. גם בהוד השרון יצטרכו בעלי זכות

 הבחירה לשוב לקלפי לאחר שראש העיר המכהן חי אדיב זכה רק ב-39% מהקולות. מולו יתמודד יואב רוזן שזכה ב-23%.

 

דרמת הסיבוב השני תגיע גם ליישוב פרדסיה. ראש המועצה יצחק ימיני שניצח תשע מערכות בחירות קיבל 25.9% מקולות הבוחרים והוא יתמודד בסיבוב החוזר מול טל גורקי שזכה לתמיכה של 35.2% מהקולות.

 

דרמה גדולה הייתה גם ביישוב עילבון. הבחירות לראשות המועצה הסתיימו בשוויון מוחלט. מטר ג'יריס וסרור אכרם קיבלו מנת קולות זהה: 1,687 ובשל כך טרם התקבלה הכרעה. קולות החיילים ביישוב יקבעו את דמות הזוכה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
המודעות ייתלו שוב
צילום: עידו ארז
מומלצים