שתף קטע נבחר

בלשים חטפו גבר: "אל תדבר ככה לשוטרים"

עטר זיגלווקס וסרגיי מלכוב ממשטרת אשדוד נאשמים שהתעמתו עם אחיו של חשוד, ולאחר מכן לקחו אותו לבית העלמין בעיר והכו אותו באלה ובאגרופים

חוטפים עם תגים: שני בלשים מתחנת משטרת אשדוד מואשמים שחטפו אדם במרכז העיר, ולאחר מכן הכו אותו ואיימו עליו בעקבות עימות מילולי שהתנהל ביניהם. על פי כתב אישום שהוגש היום (ה') לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) טוענת שהשוטרים עטר זיגלווקס (35) וסרגיי מלכוב (25) חטפו את המתלונן, ביצעו שימוש לרעה בכוח המשרה וגרמו לו חבלות.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

הקורבן הוא אנדריי איגנטוב, שלפני כשבועיים ישב עם חבריו בשעת לילה מאוחרת במרכז העיר, ליד בניין העירייה. למקום הגיע הבלש מלכוב, שחיפש את אחיו של איגנטוב. לאחר דין ודברים שהתפתח ביניהם התקשר הנאשם לזיגלווקס - ראש צוות הבילוש - וביקש סיוע. זיגלווקס הגיע למקום בניידת בילוש יחד עם שוטר ושני מתנדבים והחל לערוך חיפוש על אנדריי וחבריו.

 

אף שלא נמצא דבר במהלך החיפוש, הורה ראש צוות הבילוש למתלונן להיכנס לניידת מבלי להסביר לו את הסיבה לכך. על פי כתב האישום, בשלב זה תקף אותו זיגלווקס והלם בו בפניו באגרופו. גם הבלש מלכוב, נטען, הלם באיגנטוב כמה פעמים באותו שלב.

 

לאחר מכן לקח צוות הבילוש את המתלונן לבית העלמין בעיר, וזיגלווקס הסביר לו: "בית קברות, אין מצלמות. גם ככה אתה תתלונן, אז אני אתן לך סיבה טובה". במהלך הנסיעה, נטען בכתב האישום, המשיך ראש צוות הבילוש לאיים: "נתחיל לבוא אליך הביתה ונבצע חיפושים, נציק לך".

 

עם הגיעם לבית העלמין הכו הנאשמים את איגנטוב באלה בברכו ולאחר מכן לקחו אותו לתחנת המשטרה באשדוד. אחרי שנערך שוב חיפוש על גופו אמר זיגלווקס למתלונן: "למדת לקח, לא תדבר ככה לשוטרים".

 

טרם התקבלה תגובתם של הסנגורים לכתב האישום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים