שתף קטע נבחר

משחקה של נתניה עבר לחיפה, האוהדים מוחים

הקבוצה לא תוכל לארח את אום אל פאחם בעירה בשל שיזרוע חורף ובהיעדר אלטרנטיבות זמינות תאלץ לנדוד ביום שישי עד לקריית אליעזר. האוהדים ביקשו להעביר את המשחק ליום שני אך ההתאחדות סירבה

מכבי נתניה התחייבה להעביר משחק ביתי אחד למגרש אחר, כיוון שמשטח הדשא באיצטדיון בנתניה נכנס לשיזרוע. לפיכך, הקבוצה תארח ביום שישי את מכבי אום אל פאחם ביום שישי בקריית אליעזר. אלא שהחלטה זו עוררה את זעמם של אוהדים רבים, שהביעו מחאה בדף הפייסבוק ובמיילים.

 

אוהדי נתניה טוענים, כי לא יעלה על הדעת שהם יסעו עד חיפה, מה גם שיש ביניהם רבים המקפידים על שמירת שבת. ביממה האחרונה אוהדים פנו ישירות להתאחדות לכדורגל בבקשה לדחות את המשחק עד שיתפנו מגרשים, או לקיימו ביום שני הקרוב.

 

האצטדיון בנתניה. נכנס לשיזרוע חורף (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
האצטדיון בנתניה. נכנס לשיזרוע חורף(צילום: אורן אהרוני)

 

מכבי נתניה מודה, שהיא נתקלה בבעיה קשה למצוא מגרש חלופי קרוב יותר, ולטענתה נבדקו האיצטדיונים בהרצליה, כפ"ס, המושבה, איצטדיון רמת גן, וינטר, שכונת התקוה, ראשל"צ ורמה"ש, שמסיבות כאלה ואחרות לא ניתן היה להעביר לשם את המשחק. ההתאחדות לא איפשרה החלפת ביתיות עם אום אל פאחם, וגם לא לקיים את המשחק במוצ"ש או ביום שני, כיוון שלאום אל פאחם נקבע משחק דחוי בשבוע הבא.

 

במטרה להקל על האוהדים, הנהלת מכבי נתניה הסכימה לממן אוטובוסים לאוהדים ללא הגבלה. הנהלת מכבי נתניה הבהירה, שהאינטרס שלה ושל האוהדים משותף, והיא קוראת להם להגיע למשחק.

 

קריית אליעזר. ישמש את נתניה כאצטדיון ביתי מול אום אל פאחם (צילום: ראובן כהן) (צילום: ראובן כהן)
קריית אליעזר. ישמש את נתניה כאצטדיון ביתי מול אום אל פאחם(צילום: ראובן כהן)

 

בתגובה מסר מנכ"ל המועדון, עו"ד רועי דניאל: “עשינו את כל המאמצים למצוא מגרש חלופי, אבל קריית אליעזר היה האיצטדיון היחיד הפנוי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
אוהדי מכבי נתניה
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים