שתף קטע נבחר

אוסיין בולט הכי מהיר - גם במיטה

הג'מייקני חושף סודות באוטוביוגרפיה מסעירה שתתפרסם בקרוב: "היה לי הסכם עם חברתי. אם הייתי עושה משהו עם מישהי אחרת מבלי שידעה, זה היה בסדר"

מתברר שאוסיין בולט הוא לא רק האיש המהיר בעולם, אלא גם אחד שיש לו חיים פרטיים וסודות. באוטוביוגרפיה שהוא מתכוון לפרסם בקרוב, חשף בולט "סודות אישיים", בלי לגלות שום בושה או חרטה.

 

החלק העיקרי בספר של בולט הוא בגידותיו בחברתו מיצ'י אוונס, איתה חי 5 שנים. "היה לנו הסכם מיוחד: אם הייתי עושה משהו עם אחת אחרת מבלי שידעה, זה היה בסדר מבחינתה", סיפר, "לעומת זאת, כאשר ידעה על קשר שלי עם אחרת, אותה 'אחרת' הייתה חייבת להיעלם במהירות".

 

אוסיין בולט. כוכב גם מחוץ למסלול (צילום: mct) (צילום: mct)
אוסיין בולט. כוכב גם מחוץ למסלול(צילום: mct)

 

הפנומן מג'מייקה סיפר על הקשר שלו עם נשים: "הרבה נשים היו נתלות עליי, והייתי יכול להשיג כמעט כל אישה שרציתי. הייתי נכנס למסיבה ומתחיל לשאול את עצמי במי אני בוחר - בזו או בזו? כשהחלטתי, הייתי אומר לזו שבחרתי: 'או קיי, אז בואי נעשה את זה". אוסיין ומיצ'י נפרדו אחרי 5 שנים, ובולט הוסיף לטייל לבדו ברחבי העולם לתחרויות או לבילויים האהובים עליו.

 

על חוויותיו מאולימפיאדת בייג'ינג, שם הציב טריפל ראשון של זהב ושיאי עולם, כתב בולט: "לא הצלחתי להתרגל לאוכל בסין שנראה לי מוזר. יצאתי לאכול בצורה מטורפת במקדונלדס. אם אני מסכם מה בדיוק אכלתי שם, אז הגעתי ל-1000 נגאטס".

 

הג'מייקנים אחרי שיא העולם בלונדון. בולט רצה את מקל השליחים למזכרת (צילום: AP) (צילום: AP)
הג'מייקנים אחרי שיא העולם בלונדון. בולט רצה את מקל השליחים למזכרת(צילום: AP)

 

פרשה אחרת שאליה הוא מתייחס, הייתה באולימפיאדת לונדון 2012. אחרי שהרביעייה הג'מייקנית קבעה את שיא העולם המדהים ב-4X100 מ', כשעצרה את השעונים על 36.84 שניות, בולט רצה את מקל השליחים למזכרת, אך אחד השופטים התנגד בטענה שהוועדה המארגנת "צריכה את זה". אמרתי לו: "מה איתך, הרי האולימפיאדה נגמרה". השופט המשיך להתעקש ואיים שאם לא יחזיר את המקל, מדליית הזהב תילקח מג'מייקה. "אחרי הרבה ויכוחים, ובהתערבות שופט נוסף, קיבלתי את המקל", סיפר בולט.

 

ומהיכן התנועה המוזרה שהוא עושה לאחר נצחון (תנועת קשת)? "התערבתי עם חבר מג'מייקה, רקדן, שאם אני לוקח את הזהב ב-100 מ', אני עושה את התנועה הזו. מאחר שזה הצליח, אני ממשיך בכך". בולט הבטיח שבעתיד יגלה סודות נוספים מהאוטוביוגרפיה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים