שתף קטע נבחר

עיני לא מתכוון להתמודד על ראשות ההתאחדות

יו"ר ההסתדרות המתפטר הבהיר לגבי עתידו: "הכל כן, רק ההתאחדות לא". אבי לוזון ענה לבן זקן אשר הודיע כי לא יחתום על הסכם הרפורמה: "קבוצתך אינה מחויבת לחתום"

יו"ר ההסתדרות עופר עיני אשר הודיע היום (ג') על התפטרותו איננו מתכוון להתמודד על תפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל. "הכל כן, רק לא זה", הבהיר עיני.

 

במקביל עיני ממשיך לפעול לקידום הסכם הרפורמה ואמור לסכם על הסעיף היציאה שיאפשר לטוטו לפרוש להסכם במקרה שהיא לא תקוים. כך או אחרת עיני יחד עם לבנת יפקחו על קיום ההסכם כרוחו וכלשונו.

 

עופר עיני. לא מתכוון להחליף את לוזון (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
עופר עיני. לא מתכוון להחליף את לוזון(צילום: ראובן שוורץ)

 

יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון שיגר מכתב תשובה לג'קי בן זקן אשר הודיע על כי לא יחתום על הסכם הרפורמה אם מנהלת הליגה לא תנהל את המכרז להסכם השידור.

 

לוזון כתב בין השאר: "קבוצתך אינה מחויבת ואף אינה אמורה לחתום על הסכם הרפורמה. על מסמך זה המופנה למשרד הספורט והמפרט את המטלות שקיבלה על עצמה ההתאחדות ליישם בעקבות הדו"חות הוועדות הציבוריות, אמורה לחתום ההתאחדות. בהתאם לכך מסמך הרפורמה יידון בישיבת ההנהלה ובאסיפה הכללית. כמובן שלמ.ס. אשדוד תינתן האפשרות להביע את עמדתה. בנוסף, כל עוד לא נתקבלה החלטה אחרת, הרי שבכוונת ההתאחדות להמשיך בהליך המכרז. הליך זה אושר במזכירות וקיבל את אישור בית המשפט המחוזי".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
עופר עיני
צילום: ירון ברנר
מומלצים